הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כאן הדלת": נחשף עימות בין סטיין למסי

כוכב ברצלונה התלונן, המאמן לא נשאר חייב. הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.11.20 - 18:19
תחילת כתבה

סערה תקשורתית במהלך הפגרה, אפס שערי שדה מאז פתיחת העונה וספק חוסר-חשק מופגן לאורך שלבים רבים של המשחקים - כל אלה ועוד, באופן אולי בלתי נמנע, הובילו לתהיות לגבי רמת המחויבות של ליונל מסי לברצלונה בימים אלה.

בתוך כך, ביממה האחרונה פורסמו ציטוטים של קיקה סטיין, מאמנה לשעבר של בארסה, שסיפר מעט על היחסים המורכבים שידע עם הכוכב הבלתי מעורער של המועדון.  "יש כמה שחקנים שקשה לאמן, ומסי אחד מהם. מי אני שיכול היה לשנות אותו אם בברצלונה קיבלו אותו כמו שהוא במשך שנים?", אמר בין השאר האקס.

כעת, בהמשך לאותם דברים של קיקה סטיין, בתקשורת הספרדית נחשף עימות בין המאמן לשעבר לכוכב הגדול. על פי הדיווח, המקרה התרחש בסיום משחק החוץ מול סלטה ויגו, שהסתיים ב-2:2 לאחר שער דרמטי של יאגו אספאס, וגרם לכך שברצלונה התרחקה מאוד מתואר האליפות (ולבסוף אכן איבדה אותו לריאל מדריד).

על פי הפרסום הטרי, סטיין העביר ביקורת על השחקנים בחדר ההלבשה וגער בהם על טעויות שהובילו לטענתו לתיקו הדרמטי. מסי, שלא אהב את טון הדיבור של המאמן, ביקש לתת יותר כבוד לשחקנים שזכו בהכל ומחזיקים ברזומה עשיר. בתגובה לדברים של הפרעוש, סטיין סיפק אמירה אמיצה: "אם אתה לא אוהב את מה שיש לי להגיד, אתה יודע איפה הדלת". ואיך מסי הגיב לזה? ובכן, בחיוך.