לא יפה, אך יעיל: 0:2 לריאל מול גרנאדה

קאסמירו כבש בנגיחה, בנזמה הכפיל. זידאן נצמד לאתלטיקו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.12.20 - 22:43
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

כשהיא הכושר הטוב ביותר שלה עד כה העונה, ריאל מדריד אירחה הערב (רביעי) את גרנאדה באלפרדו די סטפאנו, במטרה להשיג ניצחון שישי ברציפות בכל המסגרות, אמנם זה לא היה יפה במיוחד, אבל אלופת ספרד ניצחה 0:2 את גרנאדה ונצמדה לאתלטיקו מדריד עם 32 נקודות, אך עם שני משחקים יותר.

לראשונה העונה עמד לרשות זינאדין זידאן סגל מלא, כאשר היחיד שלא התלבש היה לוקה מודריץ', שזכה למנוחה. המשמעות היא, שאדן הזאר ישב על הספסל, אך המאמן הצרפתי בחר שלא לתת לו דקות הערב.

גם בלעדיו, הבלאנקוס עשו את העבודה, אך זה לא היה פשוט. אחרי מחצית ראשונה לא טובה, בה אף איבדו את רודריגו שנפצע והורד על אלונקה, זידאן שלח למערכה את מרקו אסנסיו, שהיה המצטיין אצל ריאל מדריד.

אסנסיו היה הראשון לרשום איום רציני לעבר שערה שחל גרנאדה, כשכמעט כבש עם העקב, אך דקה לאחר מכן כדור שלו הגיע לקאסמירו, שכבש את הראשון. למרות זאת, לאלופה הספרדית בכלל לא היה פשוט היום, אבל בסופו של דבר, כרים בנזמה כהרגלו העונה נכנס לרשימת הכובשים, עם שער בתוך תוספת הזמן.

הרכב ריאל מדריד: טיבו קורטואה, דני קרבחאל, רפאל וראן, סרחיו ראמוס, פרלאן מנדי, פדריקו ואלוורדה (איסקו), קאסמירו, טוני קרוס, לוקאס ואסקס (ויניסיוס ג'וניור), כרים בנזמה ורודריגו (מרקו אסנסיו).

הרכב גרנאדה: רוי סילבה, קרלוס נווה, חסוס ואייחו, דומינגס דוארטה, יאנגל הררה, דימיטרי פולקייה, לואיס מייה,  אטקי יאן בריס, קנדי, רוברטו סולדאדו ואנטוניו פוארטס.

מהלך המשחק:
כבר בדקה ה-1 ריאל כמעט חטפה שער מפתיע. וארן איבד כדור ברשלנות, קרוב לרחבה, אך פוארטס, שהיה לבד לחלוטין מול קורטואה בעט רע מאוד מעל השער.

בדקה ה-6 בנזמה העביר כדור מצוין של רודריגו על קצה הרחבה, אך הברזילאי בעט חלש לידיו של השוער, רוי סילבה.

קורטואה השמיט כדור שהגיע לקנדי בדקה ה-7, שהצליח להשתחרר מואסקס, אך השוער הבלגי חזר והכדור של הקשר היה חלש מדי.

בדקה ה-14, קרוס בעט כדור חזק מרחוק, אך זה יצא מחוץ למסגרת.

בדקה ה-35 רודריגו פרץ ונפל, ונפגע בשריר הירך האחורי. הברזילאי ירד על אלונקה ואסנסיו נכנס במקומו.

בדקה ה-54, אסנסיו כמעט כבש שער מרהיב, כשבעט עם העקב, אבל הכדור שלו הלך לקורה. באותה התקפה גם בנזמה וקרוס ניסו את כוחם אך לא הצליחו להכניע את השוער.

בדקה ה-57 הגיע השער של ריאל מדריד! קאסמירו נגח מקרוב, אחרי הכנסת כדור של אסנסיו. 0:1 לריאל מדריד

בדקה ה-92 אסנסיו ניסה את כוחו מחוץ לרחבה, אך זה הלך מעל השער.

בדקה ה-93 כרים בנזמה נעץ את השני של ריאל מדריד, עם כדור לפינה של השער. ריאל מדריד ניצחה 0:2.