"הקוסם חזר": אסנסיו נצץ ב-0:2 של ריאל

זידאן: "היה משחק פא**נג קשה". וגם: בנזמה רץ לפיצ'יצ'י?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.12.20 - 00:52
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

ריאל מדריד התקשתה אמש (רביעי) מאוד בניצחון 0:2 מול גרנאדה. שלוש נקודות שהגיעו הרבה בזכות משחק מצוין של מרקו אסנסיו, שנכנס כמחליף וסייע לבלאנקוס להיצמד לאתלטיקו מדריד שבפסגה.

לאחר המשחק תומאס רונסרו מה"אס" התייחס להופעה של אסנסיו: "הקוסם חזר. אסנסיו יכול היה לכבוש שער מדהים עם העקב, אבל הקורה מנעה זאת. זה צריך היה להיות שער השנה. אבל אחרי זה הוא סיפק מסירת אמן. לחשוב שלא יכולנו לראות את זה אם רודריגו לא היה נפצע".

לאחר ההתמודדות, זינאדין זידאן התייחס לקושי הרב עימו ריאל מדריד נאלצה להתמודד: "זה היה משחק טריקי. משחק פאקינג קשה. הם באו ללחוץ על הכדור וזה היה לנו לא פשוט. המחצית הראשונה הייתה קשה במיוחד, אך בשנייה זה היה נראה טוב יותר. אני ממש שמח בשביל השחקנים, הגיע לנו הניצחון".

זידאן התייחס גם לאדן הזאר, שאמנם חזר לסגל לראשונה מאז פציעתו האחרונה, אך בחר שלא לתת לו דקות: "לא חשבתי שזה נכון לשתף אותו. זה היה משחק קשה ולא רציתי לסכן אותו. הוא בסדר, אבל צריך להתקדם איתו לאט לאט".

מי שעוד ממשיך לקבל שבחים הוא כרים בנזמה, שכבש אתמול את שערו ה-8 העונה בליגה, והשווה את כמות השערים של יאגו אספאס וג'רארד מורנו. שלושתם מובילים את טבלת הכובשים העונה. ב"מארקה" הספרדית סימנו את החלוץ הצרפתי, ככזה שיוכל לסיים העונה כמלך השערים של העונה. בעיתון המזוהה עם ריאל מדריד אמרו כי העובדה שליאו מסי לא בקצב הכיבושים הרגיל שלו, זו בדיוק ההזדמנות עבור בנזמה לזכות בתואר הפיצ'יצ'י העונה.