הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הולאנד לפני מסי": מדיניות הרכש של בארסה

דיווח: לאפורטה יתעדף את הנורבגי, על פני המו"מ עם הפרעוש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.04.21 - 11:28

במקביל לקאמבק המזהיר של ברצלונה בליגה, ורגע לפני המפגש שעשוי להיות מכריע מחר (שבת) מול ריאל מדריד ב"קלאסיקו", במועדון כבר חושבים קדימה - לקראת העונה הבאה, וככל הנראה גם השנים הבאות.

הניצחון של ז'ואן לאפורטה בבחירות לפני חודש סימן את העידן החדש במועדון, וכעת הבלאוגראנה מוכנה להסתער מחדש על שחקני הרכש החמים, על מנת לייצר את הקבוצה הגדולה הבאה. מי שעומד במרכז תכניות הרכש של לאפורטה וברצלונה הוא החלוץ ארלינג הולאנד, שנמצא עד כדי כך בתכניות של בארסה, שהנשיא החדש מעוניין לסגור איתו - עוד לפני המו"מ על חידוש החוזה של ליאו מסי.

ע"פ הדיווחים, לאפורטה עדיין לא הגיש הצעה חדשה למסי. היו לא מעט פגישות וצעדים שונים באשר לאפשרות שכזו, אבל מהלך רשמי עדיין לא התבצע. הסיבה, כך מעריכים, היא שלאפורטה לא רק מעוניין להציע למסי חוזה חדש - אלא גם קבוצה מנצחת סביבו, דבר שכמותו לא ידע כבר כמה שנים (זו כבר השנה השישית שברצלונה לא תניף את גביע אירופה לאלופות, למשל).

וכאן הולאנד נכנס לתמונה - כזכור, לאפורטה וסוכנו של הנורבגי, מינו ראיולה, נפגשו בברצלונה, אך נכון לעכשיו הדרישות של הולאנד עדיין גבוהות מדי עבור המועדון, שנמצא במצב כלכלי לא פשוט - ומי שעדיין נחשבת לפייבוריטית להחתימו, היא דווקא היריבה ריאל מדריד. בכל מקרה, לאפורטה מקווה להשיג איזשהו רכש מאסיבי לפני המו"מ עם מסי, על מנת לייצר בפניו תמונת מצב חדשה - ורעננה, לקראת סוף הקריירה של הפרעוש במועדון בו שיחק כל חייו.