הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"השתמשת בבן שלי כדי לזכות בנשיאות בארסה"

דיווח: מתיחות בין משפחת מסי ללאפורטה. כך נוצר הפיצוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.21 - 11:36
תחילת כתבה

הוא היה אמור להיות מוצג כשחקן ברצלונה גם בשנתיים הבאות, אבל פיצוץ של הרע האחרון סלל את דרכו של ליאו מסי מחוץ לברצלונה ויצר רעידת אדמה בכדורגל העולמי. ביממה שאחרי, פרטים חדשחם מהפיצוץ מתחילים להיחשף.

בקטאלוניה סיפרו הבוקר (שבת) מה הוביל לפיצוץ במו"מ בין הכוכב להנהלת ברצלונה. על פי דיווח של "אל צ'ירינגיטו" המקומי, חורחה מסי, אביו של הפרעוש, הגיע לברצלונה יחד איתו כדי להיפגש עם ז'ואן לאפורטה ואנשיו ולסיים סופית את הסאגה. הצדדים היו בטוחים שהמו"מ יילך לכיוון חיובי, אבל דרישה שנויה במחלוקת של נשיא ברצלונה, ממש לפני החתימה, טרפה את הקלפים.

בדיווח נאמר שבפגישה בין הצדדים, לאפורטה ביקש מחורחה מסי לקצץ בשכר של השחקן עוד - אחרי שכבר הסכים לקצץ 50% משכרו. "אתה צוחק עלינו?", אמר חורחה מסי לרפא לסגנו של לאפורטה. "אנחנו מנהלים מו"מ שלושה חודשים וזה מה שאתה אומר לי? לא ציפיתי לזה. השתמשתם בבן שלי כדי לזכות בבחירות".

עוד נאמר שמסי מרגיש מנוצל והוא לא מסתיר זאת, ושכעת היחסים בין המשפחה ללאפורטה עלו על שרטון. כך או אחרת, חורחה מסי ימריא לפאריס במהלך היום כדי לקדם את המו"מ עם פ.ס.ז'. על פי התכניות, הכל אמור להיות סגור עד יום ראשון - כאשר מסי ירוויח 40 מיליון יורו לעונה, ויחתום לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת. מסי גם יקבל מענק חתימה של 30 מיליון יורו כדי להצטרף לענקית הצרפתית. ביום שלישי, הוא אמור להיות מוצג בפארק דה פראנס.