הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: אדוארדו קמאבינגה חתם בריאל מדריד

ההצעה התקבלה ע"י ראן, הבלאנקוס ישלמו 31 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.08.21 - 01:23
תחילת כתבה

התפתחות מפתיעה: במהלך של הרגע האחרון, אדוארדו קמאבינגה חתם בריאל מדריד. כך מדווח הלילה (בין שני לשלישי) העיתונאי האיטלקי המוערך פבריציו רומנו. ההצעה של הבלאנקוס לראן, על סך 31 מיליון יורו, התקבלה - והקשר הצרפתי בן ה-18 יעבור לשורות האימפריה הספרדית, שעות ספורות בלבד לאחר שככל הנראה התברר כי לא תחתים הקיץ את קיליאן אמבפה.

קמאבינגה בן ה-18 נחשב לאחד הכשרונות בכדורגל הצרפתי, ובמדריד עוקבים אחריו כבר שתי עונות ורואים בו יורש עתידי ללוקה מודריץ'. הקיץ הקשר היה מחוזר על ידי מועדונים רבים, בינהם מנצ'סטר יונייטד ופריז סן ז'רמן, שסירבה למכור לריאל מדריד את אמבפה, וכעת נראה שהוא יעשה את הדרך לבירת ספרד תמורת כ-30 מיליון יורו, בחוזה עד 2026.

בדומה לאמבפה, גם הקשר הצעיר יסיים את חוזהו בקיץ 2022 ועד כה סירב להאריך אותו, בתקווה להצטרף לריאל מדריד. אלא שבשונה מפ.ס.ז', בראן מעדיפים שלא לאבד את היהלום הצעיר ללא תמורה בקיץ הבא, ולאחרונה פורסם שיהיו מוכנים למכור אותו ב-30 מיליון יורו. סוכנו של קמאבינגה מוכר היטב לבלאנקוס ופלורנטינו פרס, מאחר שמדובר בג'ונתן בארנט, שמייצג את גארת' בייל. 

אם יצטרף, קמאבינגה יהיה ההחתמה השנייה של ריאל מדריד הקיץ אחרי דויד אלאבה שהגיע בהעברה חופשית מבאיירן מינכן, וכן השחקן הראשון שהמועדון רוכש בכסף אחרי ארבע חלונות העברות שקטים. האם פלורנטינו פרס מתכנן הפתעה נוספת בשעות האחרונות לחלון?