הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא תחזור לכאן": אתלטיקו מדריד זועמת על השופט

אלופת ספרד הוציאה את התסכול על מנסאנו, שהרחיק את פליקס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.21 - 12:52
תחילת כתבה

מד העצבים באתלטיקו מדריד גבוה במיוחד לאחר 0:0 שני ברציפות וניצחון אחד בארבעת המשחקים האחרונים. במשחק משמים במיוחד נגד אתלטיק בילבאו את מרבית תשומת הלב תפס השופט חיל מנסאנו. הטענות הגיעו בעקבות הרחקתו של ז'ואאו פליקס בדקה ה-78 עם שני כרטיסים צהובים רצופים, השני בעקבות דיבורים מיותרים ותנועת "אתה משוגע?" ששלח השחקן הצעיר לעברו. באלופת ספרד לא קיבלו את ההחלטה בשלוות נפש ולכמה מהגורמים במועדון היה מה להגיד על ההתנהלות של השופט בן ה-37.

לאחר המשחק סיפר השופט כי אנדראה ברטה, המנהל המקצועי של אתלטיקו, ניגש בסיום אל השופט הרביעי ואמר לו: "השופט הזה גרוע מאוד, הוא לא יחזור לפה".  לפי טענותיו של מנסאנו, ברטה המשיך אחר כך כשפנה לשופט עצמו ותקף אותו: "אתה לא חוזר לכאן". תלונות מצד מנהל מקצועי כלפי שופט הם לא דבר בשגרה בעולם הכדורגל, בטח לא בפנייה ישירה אל צוות השיפוט עצמו כשהם עוד על המגרש, ויהיה מעניין לראות איך תנקוט הנהלת הליגה בספרד בנוגע למקרה.

לא רק ברטה הביע כעס על השופט. גם סטפן סאביץ' התראיין לתקשורת ופרק תסכול: "אי אפשר לדבר איתו, כי על כל מילה שאתה אומר לו הוא שולף לך כרטיס", ציין, "ז'ואאו רץ וראו שבלי כוונה נתן מכה לשחקן ההגנה, זה בכלל היה צריך להיות פאול לטובתנו, בטח שלא צהוב נגדו". על הצהוב השני הוסיף הבלם: "השופטים חייבים להבין כי אנחנו באדרנלין גבוה ולפעמים עלולים להגיד דברים שלא באמת מתכוונים אליהם".

בנוגע למשחק עצמו, בו אתלטיקו שוב לא מצאה את הרשת בבית אמר הבלם המונטנגרי: "יש לנו איכויות, הקבוצה תמשיך בדרך שלה ותשיג את הניצחונות בבית בקרוב".