הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיקה נגד קומאן: "לא לובש את החולצה של ברצלונה כדי להסתפק במקום

בספרד לא מרחמים על בארסה אחרי ה-0:0 נגד קאדיס ("עוד ערב עצוב"), הבלם לא מסכים להנמיך ציפיות. המאמן ההולנדי שקיבל כרטיס אדום זעם: "במדינה הזאת מרחיקים אותך על כלום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.09.21 - 06:44
לא מוכן להסתפק במועט (Getty)
לא מוכן להסתפק במועט (Getty)
תחילת כתבה

ברצלונה המשיכה את התקופה הרעה שלה, ונפרדה ב-0:0 חלש נגד קאדיס במסגרת המחזור החמישי בליגה הספרדית. זה היה התיקו השני ברציפות של בארסה בליגה, והיא רחוקה כבר 7 נקודות מהמוליכה ריאל מדריד. למען האמת, קשה בכלל לדבר על בארסה הנוכחית כקבוצה שתהיה רלוונטית למאבק האליפות בספרד.

קומאן שהורחק בכרטיס אדום בדקה ה-96, זעם בסיום: "במדינה הזאת מרחיקים אותך על כלום. הרחיקו אותי בגלל שאמרתי לשופט שהיה עוד כדור למשחק ושהוא היה צריך לעצור אותו. הוא ענה לי שהורחקתי בגלל הגישה שלי, עדיף שאני אעצור כאן ולא אדבר יותר".

ג'רארד פיקה אמר: "אי אפשר עם לוח הזמנים הנוכחי. זאת לא ביקורת, אלא מחשבה בשביל מי שקובע אותו. אני גאה בחבריי לקבוצה, אני מקווה שנוכל לנצח בשביל האוהדים ביום ראשון. אני לא לובש את החולצה של ברצלונה כדי לסיים במקום השלישי או רביעי, זה לא מתקבל. אני אלחם עד הסוף בליגה. יש במועדון הזה בעיות שנמשכות כבר שנים".

ההתבטאות של פיקה מעניינת במיוחד כיוון שהיא מגיעה יממה אחרי ההצהרה של רונאלד קומאן. כזכור, המאמן ההולנדי אמר במסיבת עיתונאים קצרה שארכה כשלוש דקות, שצריך להיות ריאליים בנוגע למטרות של הסגל הנוכחי, ולסיים בחלק העליון של הטבלה יהיה הצלחה.

בתקשורת הספרדית, כצפוי, לא ריחמו על בארסה. "עוד ערב עצוב", "בארסה נראית חסרת אמצעים", היו רק חלק מהכותרות". בטור מערכת של ה'מארקה' נכתב: "הופעה מבישה לקומאן ושחקניו נגד אחת הקבוצות הכי מוגבלות בליגה. לא ברור אם זה יהיה המשחק האחרון של ההולנדי, אבל גם אם כן, מי ייקח על עצמו את האתגר הזה, להיות מאמן ברצלונה?".