הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בגלל דמבלה: חילוקי דעות בין לאפורטה לצ'אבי

דיווח: הנשיא מפעיל לחץ שהצרפתי לא ישוב לשחק בברצלונה, המאמן חושב אחרת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.22 - 08:44
לאפורטה וצ'אבי. ידונו בנושא דמבלה (Getty)
לאפורטה וצ'אבי. ידונו בנושא דמבלה (Getty)

אחרי שסרב לכל הצעה להאריך את חוזהו, נראה היה שעוסמאן דמבלה יסיים את דרכו בברצלונה. עם זאת, עם סגירת חלון ההעברות של ינואר, הצרפתי נותר בקטלוניה, ועל פי "מארקה", הדבר מוביל לחילוקי דעות בין הנשיא ז'ואן לאפורטה למאמן צ'אבי.

בהצגתו של אדאמה טראורה כשחקן הקבוצה, לאפורטה הביע את עמדתו בצורה ברורה בנוגע לצרפתי, והוא היה מעדיף שלא לראות אותו לובש יותר את מדי הכחול רימון: "יהיה לו מאוד קשה לשחק".

עם זאת, צ'אבי חושב אחרת. למרות שהמאמן זכה לחיזוק התקפי מרשים, הוא מודע לאיכויות של דמבלה ולא רוצה לראות אותו מושבת עד לתום העונה. בנוסף, כדורגלן מתוסכל זה דבר שאף פעם לא בריא בחדר ההלבשה, והצרפתי עשוי בהחלט לעזור להשתלבותו בקבוצה של פייר-אמריק אובמיאנג, שאותו הוא מכיר היטב מימיהם המשותפים בבורוסיה דורטמונד.

בכל מקרה, כל הגורמים האחראיים צפויים להיפגש כדי לדון בנושאים המקצועיים, בישיבה שגם הנשיא צפוי לקחת בה חלק. כל האפשרויות יונחו על השולחן כדי לקבל החלטה מכריעה, אם כי לא מן הנמנע שייקח כמה יצים עד שתתקבל בעקבות מורכבות העניין.

הנשיא עצמו כבר הבהיר כי אחרי הערכת מצב, ההחלטה הטובה ביותר למועדון היא זו שתתקבל. כזכור, לפני מספר ימים הוצע לדמבלה להתיר את חוזהו, אך הוא סרב ולא רצה לוותר על שכרו על לתום העונה. עם זאת, במועדון לא שוללים את האפשרות שישוחרר למרות הבעיות המשפטיות שהדבר עלול לגרור, זאת כדי לשמור על חדר ההלבשה. בינתיים, הצרפתי ממשיך להתאמן עם הקבוצה בהמתנה לראות אם ייכלל בסגל למשחק ביום ראשון נגד אתלטיקו מדריד.