הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ריאל תארח את הקלאסיקו הראשון ב-16.10

פורסמו משחקי לה ליגה. וייסמן יפתח את העונה מול ויאריאל, ומתי הדרבי של מדריד?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.06.22 - 18:21
ריאל מדריד וברצלונה ייפגשו באמצע אוקטובר (Getty)
ריאל מדריד וברצלונה ייפגשו באמצע אוקטובר (Getty)

כחודש לאחר סיומה של העונה בליגה הספרדית, והפנים כבר לעונה הבאה לאחר שההתאחדות הספרדית פרסמה היום (חמישי) את לוח המשחקים ל-2022/23, שתצא לדרך ב-13 באוגוסט. כמו כל הליגות, גם הספרדית תיעצר בין ה-9 בנובמבר ל-31 בדצמבר בעקבות המונדיאל בקטאר, ומחזור הסיום יתקיים ב-4 ביוני. ביום שני, יתפרסמו השעות של ארבעת המחזורים הראשונים.

האלופה ריאל מדריד תחל במסע להכנה על התואר כשתתארח במחזור הפתיחה אצל הועה החדשה אלמריה, ברצלונה תפגוש במחזור הראשון את ראיו וייקאנו ואתלטיקו מדריד תשחק אצל חטאפה. שון וייסמן וריאל ויאדוליד, שחזרו לליגה הבכירה אחרי עונה, יארחו יריבה קשה בדמות ויאדוליד.

הקלאסיקו הראשון יתקיים בסנטיאגו ברנבאו במחזור ה-9, כאשר ריאל מדריד תארח את ברצלונה ב-16 באוקטובר, וברצלונה תארח את השני בקאמפ נואו יהיה במחזור ה-26, ב-19 במארס 2023.

הדרבי של מדריד יתקיים כבר במחזור ה-6, ב-18 בספטמבר, אז אתלטיקו מדריד תארח בוואנדה מטרופוליטנו את אתלטיקו מדריד. השני יתקיים ב-26 בפברואר, בסנטיאגו ברנבאו, שאמור כבר להיות אחרי השיפוץ.

ויאדוליד ו-וייסמן יתארחו אצל ברצלונה בקאמפ נואו כבר במחזור ה-3 (28 באוגוסט) והיא תארח אותה ממש לקראת סיום העונה, במחזור ה-36 ב-24 במאי.

המשחק הראשון של ויאדוליד מול האלופה ריאל מדריד יהיה במחזור ה-15, ב-31 בדצמבר באצטדיון חוסה סורייה, והיא תתארח בסנטיאגו ברנבאו במחזור ה-27 (2 באפריל).