הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה: אחמד סבע לא הרכב, ורד יפתח

שינוי מפתיע אצל בנין. בקבוצה אמרו: "הוא לא מפסיד משחק בקלות". המגן יפתח במקום שטרית הפצוע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.10.12 - 16:42
לא מפסיד משחקים בקלות. שבחון (אלן שיבר)
לא מפסיד משחקים בקלות. שבחון (אלן שיבר)

קשר מכבי נתניה יוסי שבחון בספק למשחק מול הפועל עכו בשבת. בצוות הרפואי ינסו להכשיר את השחקן, שנטש אתמול את האימון בשל כאבים בגבו. זו אינה הפעם הראשונה ששבחון סובל מכאבים בגב בתקופה האחרונה. לפני המשחק מול הפועל ב"ש הוא קיבל זריקה, עלה לשחק ואף כבש את אחד השערים בניצחון על הקבוצה של אלישע לוי. "יוסי כבר הוכיח שהוא לא מפסיד משחקים בקלות ואנחנו מקווים שכך יהיה גם בשבת", אמרו במועדון.

נתניה שלחה את דרגאן צ'ראן לבדיקת MRI בגבו, שתתקיים מחר (חמישי), ובקבוצה יחכו לשמוע מה מקור הבעיה של הקשר הסרבי, שמתעקש להישאר עד תום חוזהו בקיץ ולא מוכן להגיע לפשרה כספית. "אנחנו צריכים לדעת אם הוא כשיר ויכול לסייע לנו, או שהוא פצוע ואז גם את הכסף שלו הוא יקבל מהביטוח", אמרו בנתניה. תוצאות הבדיקה יפוענחו בימים הקרובים. אגב, צ'ראן נפגש אתמול עם ראשי הקבוצה וביקש לשדרג את דירתו.

המאמן טל בנין צפוי לבצע שינוי אחד בהרכב מול הפועל עכו, כאשר עמרי בן הרוש ייאלץ לפתוח בעקבות הפציעה של אורי שטרית, שיעבור גם הוא הלילה MRI. בנתניה הסבירו: "לבן הרוש אין עדיין כושר ל-90 דקות, אבל אין לנו ברירה אחרת". המגן עמית שומוביץ' חזר לאימונים אחרי קרע בשריר הארבע ראשי, אבל ממשיך להתלונן על כאבים ולא ברור אם יהיה בסגל למשחק.

"אחרי שהושפלנו באשדוד חייבים להחזיר לאוהדים את החיוך", אמרו בנתניה לקראת עכו, "מדובר ביריבה טובה, אבל בבית אנחנו צריכים לקחת את כל ה-3 נקודות". בנין ינצל את הימים הקרובים לשיחות אישיות עם השחקנים. כדי להרים להם את המורל לקראת שבת.