חנן ממן התנצל בפני דג'מבה דג'מבה: "לא התכוונתי לסכן"

הקשר בעט בקמרוני וסולק מאימון הפועל ת"א: "רציתי רק לתקל, זה קורה כשהדופק גבוה". ממן בספק לסגל מול מכבי חיפה. אלמוג כהן ייעדר מהמשחק עקב פציעה

טליה סלנט
טליה סלנט  12.04.13 - 13:37
תחילת כתבה

הפועל ת"א מתכוננת במרץ למשחק החשוב שיש לה מחר (שבת, 15:30) מול מכבי חיפה. אך בינתיים במחנה האדום צרות. במהלך משחקון שנערך באימון, בעט חנן ממן באריק דג'מבה דג'מבה וסולק ע"י המאמן פרדי דוד מהאימון. לאחר מכן שוחחו השניים ולחצו ידיים.

בעקבות האירוע, יתכן שממן לא יהיה בסגל למשחק מול הירוקים. באימון אמש תורגל רועי גורדנה במקום ממן שעתיד היה לרדת לספסל במשחק הקרוב. מהפועל ת"א נמסר: "חנן ממן ואריק דג'מבה דג'מבה שוחחו לאחר האימון. ממן התנצל על התיקול ודג'מבה הבהיר כי הוא אינו כועס על חברו. "רציתי לתקל אותו, בטח שלא לבעוט בו או לסכן אותו", אמר ממן בסיום, "זה קורה לפעמים באימון כשהדופק גבוה".

מי שלא ישחק בנוסף, הוא אלמוג כהן הפצוע. דג'מבה דג'מבה יחליף את הליגיונר שחזר ארצה מנירנברג הגרמנית. גורדנה צפוי לפתוח לצידו של שי אבוטבול. עומר דמארי יפתח על הספסל. בוריס קליימן השוער סבל מכאבים קלים בירך, אך הוא יהיה בסגל למשחק. פרדי דוד צפוי לערוך מספר שינויים נוספים. רועי גורדנה תורגל בהרכב. כשגם רמזי ספורי הצעיר ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב הפותח.

בתוך כך, שמעון הרוש מורחק מהמשחק בשל צבירת כרטיסים צהובים ואלירן דנין אמור להחליפו בעמדת המגן השמאלי, מלבד זאת בחוליית ההגנה לא צפויים שינויים, כאשר טיאגו קוסטה, דוד רוצ'לה וסאבו פאביצ'ביץ' יוצבו ב-11. טל בן חיים וטוטו תמוז ימשיכו בחוד.

עמותת 'האדומים' ו'פועלים באדום' בשיתוף עם ארגון 'לתת- סיוע הומניטרי ישראלי' יוצאים במבצע איסוף מזון למשפחות נזקקות. כשעתיים לפני המשחק הקרוב מול מכבי חיפה, יוצבו עמדות מיוחדות מחוץ לאצטדיון בלומפילד עם חומרי הסברה מטעם ארגון 'לתת' על מצב העוני בישראל. בסמוך לעמדות יהיו ארגזים ריקים אותם האוהדים האדומים ימלאו במוצרים יבשים שהתבקשו לרכוש מבעוד מועד. המבצע יארך שבועיים ולאחריהם ארגון 'לתת' יעביר את הארגזים למשפחות נזקקות.