דני עמוס הוצע להפועל ת"א, שנוטה לסרב

עם זאת, בן שמעון עדיין מחפש שוער שיהווה תחרות לקליימן על האפודה. ריף מסיקה ואברהם צ'קול מכפ"ס התחילו להיבחן

טליה סלנט ותומר לוי  19.06.13 - 15:03
יגיע לתל אביב? עמוס (צילום: אנג'ו)
יגיע לתל אביב? עמוס (צילום: אנג'ו)
תחילת כתבה

האם דני עמוס יגיע להפועל תל אביב? לאתר ערוץ הספורט נודע כי שוערה של הפועל קרית שמונה הוצע לאדומים, אלא שאלו נוטים לסרב. אחת הסיבות היא כלכלית, לנוכח העובדה שאיזי שירצקי צפוי לדרוש בעבורו בין 2.5 ל-3 מיליו שקלים דמי השבחה. במידה שהפועל או כל קבוצה אחרת תסרב לשלם סכום כזה, עמוס צפוי לפנות לוועדה למעמד השחקן. "הוא תמיד יכול ללכת ולשחק בחו"ל בחינם", אמרו בק"ש, שם עשויים לצרף את גיא חיימוב במקומו.

בכל מקרה, החיפושים של רן בן שמעון אחרי שוער נמשכים, כאשר הכוונה היא לצרף אחד שיתחרה עם בוריס קליימן על האפודה. בחודורוב רוצים מאוד לראות את שוער הנבחרת הצעירה נשאר, שכן על פי חוזהו רק אם עד ינואר הוא ישחק 70% מהמשחקים, הוא יהיה רשאי לעזוב ללא תמורה.

חיזוק מהלאומית?

מעבר לכך, הפועל ת"א כידוע התחזקה בשמות כמו איתי שכטר ובראיין גרזיצ'יץ' כבר נחתו, שני בלמים מהליגה הקפריסאית הוחתמו וכעת שני שחקנים חדשים החלו להיבחן בקבוצה במטרה להרשים את המאמן החדש.

מדובר בריף מסיקה, קשרה בן ה-24 של בני לוד, ובאברהם צ'קול, מגן הפועל כפר סבא בן ה-21. מסיקה הבקיע בעונה החולפת שבעה שערים בכל המסגרות, כאשר ארבעה מתוכם היו בליגה. צ'קול, רשם 35 הופעות אשתקד במדי הקבוצה שנשרה לראשונה בתולדותיה לליגה השלישית, מבלי שכבש. שחקן אחר של כפר סבא, עומר פדידה, יחל היום להתאמן עם האדומים, שסיכמו עם השחקן אך עדיין לא עם כפ"ס.

בתוך כך, בחודורוב ממשיכים לעסוק בסוגיית השוער. הארגנטינאי מתיאס דגרה התרחק מאוד ונראה שהוא לא יחתום, לאחר שמשפחתו החליטה שהיא אינה מעוניינת לעבור לישראל בעקבות המצב הבטחוני. הרקטה שנורתה הבוקר (רביעי) לעבר שטח ישראל השפיעה כמובן על ההחלטה.