"קונצרט, סנסציה": בספרד מהללים את פליקס

המחמאות וההשוואות לרונאלדו. הטירוף סביב כוכב אתלטיקו

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.19 - 13:16
תחילת כתבה

כבר שנים שבפורטוגל מחפשים יורש לכריסטיאנו רונאלדו, ונדמה בזמן האחרון בכל פעם מחדש כי הוא נמצא ואף מתחיל להוכיח את עצמו. ז'ואאו פליקס, שהצטיין אתמול (שבת) בניצחון 1:2 של אתלטיקו מדריד על יובנטוס (של רונאלדו) במשחק הכנה, ממשיך לקבל מחמאות רבות והשוואות ל-CR7 בתקשורת הספרדית.

היהלום רשם שער ובישול, כשהבישול בעצם היה יכול להיחשב כשער נוסף שלו, אך הכדור שבעט בוולה מרשים פגע בתומא למאר לפני שנכנס לרשת. הכותרות בעיתונים ואתרים שונים היללו את פליקס. בעמוד הראשי ב"מארקה" נכתב: "הוא כוכב". ברקורד הלכו יותר רחוק וכתבו: "קלאסה, קונצרט, סנסציוני". ב"אס" השתמשו בביטוי "ז'ואאו המופלא" ואף ציינו כי הסכום ששולם עליו (127 מיליון יורו) נחשב נמוך.

אחד הסיפורים הגדולים מההתמודדות הזאת הוא המפגש בין פליקס לאחד משחקני הכדורגל הטובים בכל הזמנים, כריסטיאנו רונאלדו. לשניהם כבר יצא לשחק יחדיו עם נבחרת פורטוגל במוקדמות יורו 2020, אך הפעם הם היו אחד נגד השני, ודווקא הכוכב הצעיר יותר סיים עם היד על העליונה. בתקשורת אף ציינו כי: "זה שלבש את חולצה מספר 7 בקולצ'ונרוס זהר לגמרי שזה עשה 'ליקוי חמה' למי שלבש את חולצה מספר 7 בצד השני".

המאמן של אתלטיקו, דייגו סימאונה, אמר לאחר המשחק על הכוכב החדש שלו: "הוא עובד מאד קשה. הגיל של השחקנים לא חשוב, אכפת להם רק מה שהם עושים על המגרש. יש לנו תחרות בריאה וזה נהדר לראות את זה. כולם מחויבים ועוזרים לקבוצה".