יהיה חם: ריבר ובוקה ייפגשו בליברטדורס

המיז'ונריוס העפילו לחצי הגמר וקבעו דייט נוסף עם היריבה

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  30.08.19 - 07:28
תחילת כתבה

עולם הכדורגל יצא מדעתו בסוף השנה האזרחית הקודמת, כאשר ריבר פלייט ובוקה ג'וניורס, שתיים מהיריבות המרות בעולם, נפגשו לצמד משחקים בגמר הקופה ליברטדורס. למי ששכח, המשחק הראשון נדחה ביממה בגלל מגרש מוצף והשני כלל לא החל בגלל מתקפה על האוטובוס של בוקה ומהומת אלוהים, ושוחק רק כשבועיים לאחר מכן, בברנבאו של ריאל מדריד, כאשר ריבר ניצחה בהארכה.

ובכן, יש לנו דייט נוסף. אחרי שבוקה השלימה אתמול בלילה (בין רביעי לחמישי) את העפלתה לחצי גמר הליברטדורס בלי יותר מדי בעיות, כששמרה על ה-0:3 המוחץ שרשמה שבוע קודם לכן בחוץ עם 0:0 ביתי מול LDU קיטו האקוודורית, הלילה הצטרפה אליה ריבר בתום דרמה בפראגוואי מול סרו פורטניו.

האדומים-לבנים ניצחו 0:2 מבטיח במפגש הראשון, אך כבר בדקה השביעית נקלעו הלילה לפיגור משער של נלסון ואלדס הבלתי נגמר. אלא ששש דקות בתוך המחצית השנייה, ניקולאס דה לה קרוס הרגיע עם שער שוויון והארגנטינאים הסתדרו משם ועד לסיום כדי לסדר את הסופרקלאסיקו הכפול והרותח.

תאריכים סופיים עדיין אין, אבל המפגש הראשון ייערך ב-1 או ב-2 באוקטובר והגומלין כעבור שלושה שבועות, ואם לא די בכך, הרי שכבר ביום ראשון הקרוב מצפה לנו "חימום" בדמות סופרקלאסיקו במונומנטאל של ריבר. בניגוד לעונה שעברה, הפעם ריבר היא המדורגת נמוכה יותר ולכן תארח את המפגש הראשון ובוקה את השני. בחצי הגמר המקביל יתקיים דרבי ברזילאי בין גרמיו לפלמנגו.