ככה עוזבים? האקט המכוער של איברהימוביץ'

זלאטן אחז במפשעתו בהתגרות במשחקו האחרון ב-MLS ככל הנראה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.19 - 09:10
ככה יזכרו אותו?
ככה יזכרו אותו?
תחילת כתבה

בשנה וחצי האחרונות, זלאטן איברהימוביץ' היה האטרקציה העיקרית של ה-MLS, לטוב ולרע. הבוקר, במה שככל הנראה היה המשחק האחרון שלו בליגה לפני פרישה או חזרה לאירופה, הוא העניק מזכרת שלילית, כשאחז במפשעתו כאקט התגרות באוהד.

גלקסי, יחד עם זלאטן, הגיעה עד לחצי גמר המערב שם נכנעה 5:3 בדרבי ללוס אנג'לס FC. איברהימוביץ' שלא ממש אוהב להפסיד (בלשון המעטה), ירד מכר הדשא כשאחד מאוהדי היריבה צעק לעברו והגיב בצורה מכוערת.

למען האמת, זלאטן נהנה ממשחק לא רע ברמה האישית. גלקסי פיגרה 2:0 בדקה ה-40 בגלל צמד של קרלוס ולה המצוין, אבל הענק השבדי החזיר אותה עם בישול לכריסטיאן פאבון (41) ושער קליל משלו (55). למרות זאת, דייגו רוסי (66) וצמד של אדאמה דיומאנדה (68, 80) הספיקו ל-FC כדי להשיג ניצחון משכנע ולהעפיל לגמר המערב.

אחרי אותה תקרית, זלאטן סיפק עוד הצהרה מבית היוצר שלו: "עדיין נותרו לי חודשיים בחוזה בגלקסי. אם אשאר, זה יהיה טוב ל-MLS כי כולם יסתכלו עליה, אבל אם אעזוב אף אחד לא יזכור את הליגה הזאת".

זלאטן בן ה-38 עדיין לא הודיע רשמית בנוגע להמשך דרכו. נשיא נאפולי אורליו דה לאורנטיס סיפר שהשבדי חבר טוב שלו והוא יוכל להצטרף אם ירצה בכך, כשגם חזרה למילאן עמדה על הפרק בקיץ. בכל מקרה, נראה שהחוויה הקצרה ב-MLS הסתיימה לה עם 52 כיבושים ב-56 הופעות, אבל ללא תואר.