"זה חלק מהמשחק": קבאני מגיב על התקרית עם מסי

בארגנטינה ואורוגוואי ניסו להרגיע אחרי הטראש-טוק בין מסי לקבאני. אגוארו: "יש בינינו ידידות, אבל על המגרש אתה שוכח הכל". וגם: שביעות הרצון מה-2:2 ומחמאות לישראל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.19 - 09:30
תחילת כתבה

בסיומו של ערב אינטנסיבי ואיכותי בבלומפילד, ארגנטינה ואורוגוואי נפרדו אמש (שני) בתיקו 2:2 רצוף אירועים, עצבים ומחלוקות. ליונל מסי קבע את תוצאת המשחק, עם פנדל שתי דקות בתוספת הזמן, כשלפניו עברו בסך אדינסון קבאני, סרחיו אגוארו ולואיס סוארס, שהבקיעו וסיפקו תוכן לערב יפה של כדורגל בישראל. אבל לא מעט התעסקות הייתה בנוגע לתקרית בין הפרעוש לקבאני, בה השניים הזמינו אחד את השני ל"קרב".

חלוץ ארגנטינה, סרחיו אגוארו (שכבש את השער הראשון לזכות האלביסלסטה), התייחס למתח הגדול ששרר בין הקבוצות לאורך המשחק: "אנחנו יודעים איך דברים כאלה קורים, מחוץ למגרש יש בינינו ידידות, אבל על המגרש אתה שוכח הכל. בסופו של דבר, זה קלאסיקו". שחקנה של מנצ'סטר סיטי חלק לא מעט מחמאות גם לאירוח בישראל: "קיבלנו אותנו מאוד יפה, גם במלון, וגם במגרש היה כיף מאד".

מהצד השני, חלוץ אורוגוואי, אדינסון קבאני (גם הוא עם שער), התייחס לתקרית המתוחה בינו לבין כוכב הנבחרת הארגנטינית, ליונל מסי: "היו קצת אמוציות, וזה חלק מהמשחק. צריך לחשוב על זה קודם. נרגענו, כרגע הכל בסדר". באשר למשחק, קבאני אמר: "ארגנטינה היא קבוצה מאד מאומנת, שמשחקת המון זמן ביחד ושחקנים מכירים היטב אחד את השני. אנחנו מצידנו שמרנו על האחדות כקבוצה, וזה דבר מאד חיובי שניקח הלאה, יחד עם מה שצריך לשפר".

מאמן נבחרת ארגנטינה, ליונל סקאלוני, היה מרוצה מהתיקו: "שמח שלא הפסדנו. בסופו של דבר הוצאנו תיקו מול יריב קשה, אנחנו יכולים להיות מרוצים. הוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד מול כל יריב, גם מול כזה שאנחנו נחותים מולו בהרבה פרמטרים. מעבר לזה, שמח שהיו שערים ושאנשים בישראל נהנו מהשחקנים שהם בטופ העולמי", הוא אמר בג'נטלמניות. ומה באשר לעתיד? "יש כאן צעירים טובים, שמשתלבים עם המנוסים, ונמשיך לראות מה קורה איתם".

מאמן הסלסטה, אוסקר טבארס, התגאה בהישג של חניכיו על המגרש: "זה היה משחק חשוב להכנה שלנו. פגשנו אתגר גדול בדמות ארגנטינה. באנו כדי לבחון יכולות, והשחקנים הוכיחו מחויבות. אני שמח שלא הפסדנו בחמשת המשחקים האחרונים". באשר לישראל ולמתח ששרר סביב קיום המשחק, טבארס נשאר רגוע: "אני מאד שמח שהצלחנו לקיים כאן את המשחק. תמיד רצינו להגיע לכאן. תל אביב היא עיר מדהימה. עשינו עוד צעד בדרך להופעה טובה במונדיאל בקטאר".