הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

6 ימים אחרי החתימה בסנטוס: רוביניו שוחרר

הלחץ הציבורי עשה את שלו, עקב פרשת האונס בה מעורב השחקן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.20 - 11:20
(Santos Futebol Clube)
(Santos Futebol Clube)

סנטוס ורוביניו הפרידו הלילה (בין שישי לשבת) כוחות, שישה ימים בלבד אחרי שהשחקן חתם במועדון בו גדל בפעם הרביעית. הסיבה: הלחץ והמחאה שנוצרה מצד הקהל, כולל אוהדים של סנטוס וכן רבים אחרים, גרמו לכך שההנהלה והשחקן החליטו להשהות את החוזה, בעקבות פרשת האונס בה מעורב השחקן.

רוביניו השלים את מעברו לסנטוס בפעם הרביעית בקריירה. הקבוצה הברזילאית המוכרת היא קבוצת נעוריו של השחקן בן ה-36, שבעבר נחשב לכישרון עצום ולאחד הכוכבים הגדולים באירופה ובנבחרת ברזיל. אולם, הפעם ההגעה שלו לסנטוס לא התקבלה בעין יפה על ידי חלק נכבד מהאוהדים מהספונסרים, לנוכח העובדה כי הוא הורשע באונס.

כזכור, רוביניו הואשם באונס כלפי אישה בת 22 במועדון לילה במילאנו ב-2013 עם חמישה גברים נוספים, וב-2017 נגזרו עליו תשע שנים בכלא. אולם, הוא מעולם לא נכנס לכלא שכן לא נחת באיטליה מאז גזר הדין, ועד כה שיחק במדינות שלא מסגירות לאיטליה אנשים שהורשעו, דוגמת סין וטורקיה.

רוביניו חתם בשורות סנטוס עד פברואר 2021, והדבר יצר הד תקשורתי עצום בעיר וביקורת נוקבת מצד אוהדים רבים. משפטים דוגמת "ההחתמה מוכיחה שלכדורגל לא אכפת מנשים" ו-"להחתים שחקן שהורשע באונס זה עלבון לכל הנשים בעולם" נאמרו לא מעט ונכתבו בכלי התקשורת.