הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא זוכר הכל": הצד של רוביניו בפרשה

הברזילאי דיבר על ההאשמות: "הפשע שלי? רק שלא הייתי נאמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.20 - 11:54

תגיות: רוביניו

יממה לאחר ההודעה שיצאה מטעם סנטוס ורוביניו על התרת חוזהו של השחקן, שישה ימים בלבד אחרי שחתם בקבוצה, הברזילאי סיפק ראיון לתקשורת המקומית וניסה להסביר את הצד שלו בנושא. כזכור, רוביניו נאשם, יחד עם מספר מחבריו, באונס צעירה שהכירו במועדון לילה במילאנו בשנת 2013. על רוביניו עצמו נגזרו 9 שנות מאסר, אך בשל העובדה שלא הגיע לאיטליה לאחר פסק הדין, הוא לא מרצה את העונש.

"לא קיימנו יחסי מין. היה בינינו קשר בין גבר ואישה, אבל לא סקס. לא הייתה חדירה, לא משהו כזה", הצהיר כוכב הנבחרת, ריאל מדריד, מנצ'סטר סיטי ומילאן לשעבר. 

על אותו ערב אמר: "היא ניגשה אליי. התחיל בינינו קשר בהסכמה, יחד עם החברים. נשארנו שם מספר דקות. נגענו. אחר כך הלכתי הביתה. כשהיא ניגשה אליי היא לא הייתה שתויה, כי היא זכרה את השם שלי, זכרה מי אני. אדם ששותה לא זוכר כלום. היא זכרה. העובדה היא שאחר כך היא הלכה עם הבנים למועדון אחר, זה מראה שלא ניצלו אותה. זה דבר רציני לנצל מישהו, היא לעולם לא הייתה הולכת למקום אחר עם הבנים במקרה כזה".

"כשעזבתי, הבנים נשארו איתה בהסכמה. אני לא יכול לדבר עבורם. אני יודע שמה שאנחנו עשינו היה בהסכמה", הוסיף הברזילאי. "יש דברים שאני אפילו לא זוכר. בטוח שלא נתתי לה לשתות. אני לא יכול לענות עבור החברים שלי. הפשע שלי היה שלא הייתי נאמן לאשתי, לא אנסתי, ניצלתי או הייתי איתה שלא בהסכמה".