דיווח: גברו הסיכויים שקייטה גמר את העונה

קשר ליברפול ייעדר שלושה שבועות. קלופ: "מעריץ את מסי. לא יודע אם היינו יכולים לשחק טוב יותר. איך תעצור בעיטה חופשית כזאת?"

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.05.19 - 15:28
תחילת כתבה

היא אחת הקבוצות המלהיבות באירופה העונה, אבל יכול מאוד להיות שליברפול תסיים אותה ללא אף תואר. המייטירדס הובסו 3:0 על ידי ברצלונה בקאמפ נואו בחצי גמר ליגת האלופות ויגיעו לגומלין הביתי עם סיכויים נמוכים במיוחד.

"מה אני יכול להגיד?", פתח יורגן קלופ המיואש. "אני לא יודע אם היינו יכולים לשחק טוב יותר ממה ששיחקנו. היה לנו רגע אחד שהכדור נשק לקורה, אני לא יודע איך זה קרה בדיוק, אבל זה היה פשוט קל לליאו מסי. חשבתי שהגנו טוב במתפרצות והראינו שיש לנו לב גדול. מה שאהבתי לראות".

המאמן הבין שקבוצתו שיחקה מול שחקן מיוחד במינו: "יש רגעים שמסי בלתי עציר. איך תעצור בעיטה חופשית כזאת? הוא שחקן מהטופ העולמי. אולי ה-0:2 לא היה הגול הכי טוב שלו, אבל הוא מוכיח שהוא יודע להיות במקום הנכון. אני מעריץ גדול שלו אבל הגנו מולו טוב".

"הצורה בה עשינו לברצלונה צרות הייתה מדהימה, שלטנו בכדור כל כך טוב במחצית השנייה", ניתח קלופ והוסיף: "עכשיו נשחק שוב. לא תהיה שום חגיגה בחדר ההלבשה, זה בטוח. צברנו נסיון ועכשיו נלמד מהמשחק הזה, עשינו לעצמנו חיים קשים עם התוצאה הזאת, אבל נשחק מול ניוקאסל לפני וזה הרבה יותר חשוב".

"זה הכדורגל. אתה לא מקבל ציונים, רק תוצאה קשה, העניין הוא לכבוש שערים. ההופעה שלנו הייתה באמת טובה, השחקנים  נתנו סופר משחק. מול קבוצה כמו ברצלונה, רגעים קטנים מספיקים כדי לתת להם הזדמנות. אני מאוד שמח עם ההופעה, אבל ממש לא עם התוצאה. נצטרך לקחת את זה", חתם קלופ.

אם זה לא מספיק, המייטירדס התבשרו שנאבי קייטה, שנפצע בדקה ה-20 של המשחק והוחלף, יושבת עד לסיום העונה וייעדר ממאבק האליפות. הקשר הוכשל מאחור ע"י איבן ראקיטיץ' ונפצע באיזור המפשעה, מה שהוביל להחלפתו המוקדמת ולכניסתו של ג'ורדן הנדרסון. הגינאי ירד צולע לחדר ההלבשה, כשהוא מלווה ע"י הצוות הרפואי של ליברפול.

לליברפול נותרו עוד שני משחקי ליגה מול ניוקאסל ו-וולבס, אותם היא חייבת לנצח כדי לאיים על האליפות של מנצ'סטר סיטי, וכמובן את משחק הגומלין מול ברצלונה - מהם כאמור, קייטה צפוי להיעדר.