הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האגדה הליברפולית הבאה

במהלך גאוני אחד, הפך טרנט אלכסנדר ארנולד מילד למבוגר, מגולם לפרפר. בזמן ששחקני ברצלונה חלמו, המגן ראה כמה מהלכים קדימה ועשה מט. הוא לא נכנע לחיזורים של פרגי, עשה היסטוריה במייטי רדס וגם שבר את שיא הבישולים בפרמיירליג. סיפורו של הסקאוזר

גבריאל היידו
גבריאל היידו  01.06.19 - 12:03

זה היה רגע בו הילד היה למבוגר, בו הגולם הופך לפרפר ועף לבד. אף אחד לא ציפה שבן 20 יקרא את הסיטואציה בצורה כזו בוגרת, ויבצע מהלך שכדורלגנים ותיקים לא רואים, אבל מי שעוקב אחרי הקריירה של טרנט אלכסנדר ארנולד יודע שכאשר כולם משחקים שש-בש, הוא משחק שחמט.

המוח של המגן הימני של ליברפול תמיד היה מפותח במיוחד. אביו לימד אותו שח, והוא הגיע לרמה מספיק גבוהה כדי לתת פייט לאלוף העולם מגנוס קרלסן. גם בהגבהת הקרן שהובילה לשער שהעלה את ליברפול לגמר, טרנט ראה כמה מהלכים קדימה, הפעם ברצלונה הייתה זו שקיבלה מט.

בעיר שמשוועת לגיבורי כדורגל מקומיים, טרנט אלכסנדר ארנולד הוא הסקאוזר הגדול הבא. אפילו העובדה שסבתו מצד אימו הייתה החברה הרצינית הראשונה של אלכס פרגוסון - מכל האנשים בעולם - לא פוגעת במעמד שלו. פרגי הבין מהר שאין סיכוי להביא את התכשיט ליונייטד, כי יש לו ייעוד אחר.

בעונה שעברה הגיעה הפריצה הגדולה - טרנט כבש בבכורה שלו בליגת האלופות במוקדמות מול הופנהיים, והפך למגן הפותח של ה"מייטי רדס", כשהפריצות הסוחפות שלו והמסירות המדויקות הופכות אותו לאחד הצעירים המבטיחים בבריטניה.

ההופעות המרשימות נגד מנצ'סטר סיטי בליגת האלופות כבר סימנו את טרנט ככוכב. הוא עשה היסטוריה כשהפך לצעיר בתולדות ליברפול שפותח בגמר אלופות, בהמשך הוא זכה לקבל את חולצת הנבחרת מהנסיך וויליאם לפני שגם קיבל דקות במונדיאל.

העונה אלכסנדר ארנולד כבר הפך לאחד השחקנים הטובים באנגליה, כשנבחר לנבחרת העונה של הפרמיירליג. ועדיין, יורגן קלופ חשש מחוסר היציבות שלו, ואת ההפסד 3:0 לברצלונה למשל הוא ראה מהספסל.

התשובה של אלכסנדר ארנולד הציגה שוב את הבגרות הנדירה שלו. צמד בישולים קריטי מול בארסה, ועוד שלושה בליגה, שאמנם לא הספיקו לאליפות, אבל סידרו לו שיא פרמיירליג - 12 במספר.

אלכסנדר ארנולד חי עכשיו את החלום. הוא נחשב לאחד המגינים הימניים הטובים בעולם, ונמצא בתחילתה של קריירה שעשויה להיות היסטורית. את כל זה הוא עושה בקבוצה אותה הוא אוהד מילדות ובעיר בה נולד. ניצחון במוצ"ש ישים אותו במסלול הבטוח להיות הסמל הבא של ליברפול, עוד חוליה בשרשרת האגדות של המועדון שאף אחד לא ישכח אף פעם.