צ'יבוטה ודן ביטון יפגשו את פרנצווארוש

משוכה קשה ללודוגורץ בסיבוב הראשון של המוקדמות. ניר ביטון וסלטיק מול סרייבו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.06.19 - 15:44
תחילת כתבה

עונה אירופית חדשה יוצאת לדרך ושלושה לגיונרים גילו את מי יפגשו בסיבוב המוקדמות הראשון בליגת האלופות. מאוויס צ'יבוטה ודן ביטון יתמודדו מול פרנצווארוש יחד עם קבוצתם החדשה לודוגורץ, בעוד ניר ביטון וסלטיק ינסו לגבור על סרייבו.

אפשר להגיד שהיריבה שקיבלו צ'יבוטה ודן ביטון היא הקשה ביותר מבין האופציות שעמדו לרשותם. כזכור, מכבי תל אביב פגשה את פרנצווארוש בסיבוב המוקדמות הראשון בליגה האירופית בעונה שעברה והתקשתה מולה מאוד עם 1:1 בהונגריה ו-0:1 באצטדיון בנתניה. היא זכתה באליפות ה-31 בתולדותיה אחרי שלוש שנים ובשורותיה עדיין משחק אקס בית"ר ירושלים מרסל הייסטר.

ומה עם סלטיק וניר ביטון? אלופת סקוטלנד, ששואפת לשוב לשלב הבתים של ליגת האלופות אחרי שנת היעדרות, לא אמורה להתקשות במיוחד בדרך לסיבוב המוקדמות השני. בעונה הקודמת, סרייבו זכתה באליפות בוסניה בפעם הרביעית בתולדותיה והראשונה מאז 2014/15 והוסיפה לכך שתי זכיות באליפות יוגוסלביה, לפני הפירוק.

סלטיק ולודוגורץ יכולות לפגוש את מכבי תל אביב בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות, זאת בהנחה שלא יופתעו. הסיבוב הראשון יערך בין התשיעי לעשירי ביולי בעוד הגומלין בשבוע שלאחר מכן בין ה-16 ל-17 ביולי.