גריזמן: "עדיין מתרגל". ואלוורדה: "סבלנו"

בבארסה מעודדים מה-0:0 בדורטמונד. המאמן: "מסי עשה הרבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.19 - 08:12
תחילת כתבה

ליאו מסי עדיין לא כשיר לחלוטין, לואיס סוארס חזר מפציעה וחסר חדות וההגנה מקרטעת, אבל ברצלונה הצליחה לחלץ 0:0 בזינגל אידונה פארק מול בורוסיה דורטמונד. מארק אנדרה טר שטגן כיכב בין הקורות, אנסו פאטי הראה שוב ניצוצות ולקטאלונים יש הרבה מקום לאופטימיות לקראת ההמשך, בעיקר אחרי שצלחו את המשוכה הקשה ביותר שלהם בשלב הבתים.

מי שהיה אמור לקחת פיקוד, בעיקר שמסי וסוארס רק חוזרים לכושר, הוא כמובן אנטואן גריזמן. הרכש הנוצץ לא ממש מספק את הסחורה וגם הוא יודע: "עדיין לא פרצתי. עברו רק חודשיים מאז שהגעתי לפה ואני מתרגל לזה. אני צריך להתרגל לתנועה של מסי, סוארס ודמבלה".

"יש דברים שזקוקים לשיפור ואנחנו צריכים לעבוד עליהם. בסופו של דבר נקודה זאת נקודה", המשיך גריזמן. "משחקי חוץ תמיד קשים יותר משום שהיריבה יותר בטוחה בעצמה ומשחקת בקלילות, היה לנו קשה מאוד לייצר מצבים. נבדוק מה עשינו לא נכון ונעבוד על זה".

"זה היה משחק מסובך מאוד. הכרנו את הפוטנציאל של דורטמונד, בעיקר באצטדיון הביתי שלה, אבל אי אפשר להכחיש את זה: סבלנו מאוד", הודה ארנסטו ואלוורדה ודיבר על החזרה של מסי וסוארס: "אנחנו צריכים ששחקני העל שלנו ישחקו יחד וילמדו לשתף פעולה. מסי לא לקח חלק בקדם העונה והשתתף רק בארבעה - חמישה אימונים, אבל הוא עשה הרבה".