בנזמה לא מסר לווינסיוס כל המחצית השניה

עמד במילה שלו. צפו בבנזמה אומר למנדי: "אל תמסרו לו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.10.20 - 17:59
תחילת כתבה

למרות הניצחון בקלאסיקו, ריאל מדריד ממשיכה לגמגם בליגת האלופות. זה התחיל בהפסד הביתי 3:2 לשחטאר דונייצק ומנור סולומון, ואמש (שלישי) הבלאנקוס חילצו 2:2 אצל בורוסיה מנשנגלדבאך עמוק בתוך תוספת הזמן, ואחרי שני מחזורים, אלופת ספרד מדורגת במקום האחרון בבית עם נקודה בודדת מתוך 6. 

נדמה שהלחץ מתחיל לתת אותותיו, כשבלילה התפרסם סרטון ממנהרת השחקנים בזמן המחצית בגרמניה. הספרדים אמנם ירדו להפסקה רק בפיגור 1:0, אך זה יכול היה להיות הרבה יותר גרוע. כרים בנזמה נתפס לכאורה כשהוא מעביר ביקורת חריפה על ויניסיוס, לאוזניו של פרלאן מנדי.

החלוץ הוותיק, שמשמש גם כאחד הקפטנים של הקבוצה, אמר לחברו בצרפתית (כדי שהברזילאי לא יבין): "אין לו מושג מה הוא עושה. אחי, אל תמסור לו את הכדור. באמא שלי, הוא משחק נגדנו". ויניסיוס, לאורך כל הזמן, עמד לצידם של השניים. וכצפוי, הדבר עורר סערה ברשת.

בהמשך, כשעלו לדשא, שני הצרפתי נצפו משוחחים עם הברזילאי הצעיר, אך המצלמה לא הצליחה לקלוט את הדברים שנאמרו. עם זאת, בספרד בדקו ומצאו שבמחצית השנייה, מנדי מסר לוויניסיוס את הכדור שלוש פעמים בלבד, בעוד שחקן הכנף מסר תשע פעמים למגן.

באותו נושא, בספרד מדווחים כי בסביבתו של ויניסיוס לא מתרגשים מהדברים שיוחסו לבנזמה, מציינים את מערכת היחסים הטובה בין השניים וטוענים כי: "מדובר בדברים שגרתיים בכדורגל". מצדו, בנזמה סיפק תגובה אופיינית לתקרית עם ויניסיוס: "הכלבים נובחים, ו'תשע' עובר".

בהמשך לידיעה על הביקורת של בנזמה בנוגע לוויניסיוס ("אל תמסרו לו, הוא משחק נגדנו"), לפי נתוני אופטה מתברר שבמהלך כל המחצית השנייה החלוץ לא מסר לברזילאי אפילו פעם אחת. עמד במילה שלו.

ולא רק בנזמה לא היה מרוצה מהיכולת של ויניסיוס. אחרי שהציג משחק חלש בקלאסיקו, גם הפעם גולשי מארקה דירגו אותו אחרון מבין שחקני הקבוצה, ונכתב עליו: "הוא שיחק לרוחב ולא היה מדויק במטרים האחרונים. ממשיך להיות לא תכליתי ומבזבז את ההזדמנויות שמקבל מזידאן". גם ב"אס" הברזילאי לא קיבל מחמאות: "משחק אפור, עם המון רצון ותשוקה בהתקפה, אבל עם חוסר דיוק בכל ההיבטים".

בינתיים, כדרכו, החלוץ הספיק להגיב לאירועים באינטסגרם, וסיפק תשובה אופיינית: "הכלבים נובחים ו'תשע' עובר".

הצביעו!