הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למחוק את החרפה: שחטאר תנקום במנשנגלדבאך?

סולומון צפוי לפתוח. קסטרו על ה-6:0: "נגיע בביטחון מלא"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.20 - 18:22
תחילת כתבה

בית 2 בליגת האלופות העונה הוא אחד המרתקים שראינו. כולם היו בטוחים שריאל מדריד ואינטר החזקות ייאבקו על מקומות 1-2 והקבוצות הנוספות בבית, שחטאר דונייצק ומנשנגלדבאך, תישארנה בחלק התחתון. אבל המצב הנוכחי מראה שההפך הוא הנכון, כאשר גלדבאך ראשונה ושחטאר שנייה, והקבוצה של מנור סולומון רוצה להתקרב להשגת הכרטיס לשמינית הגמר.

בשביל לעשות זאת היא צריכה מחר (רביעי, 19:55) לגבור על היריבה הגרמנית שהביסה אותה 6:0 באוקראינה במחזור האחרון של המפעל. הכתומים ינסו לנקום דווקא במשחק החוץ, והנציג הישראלי שלנו, סולומון, צפוי שוב לפתוח בהרכב כדי לעזור לחברים שלו.

"אנחנו צריכים לשחק קצת שונה", אמר הישראלי אחרי התיקו של קבוצתו בליגה מול אולכסנדריה. "זה חשוב לנסות לתקן טעויות מהמשחק הקודם מול גלדבאך. אנחנו נטוס לגרמניה עם מטרה אחת - לנצח. זה לא יהיה קל, הם הראו שהם קבוצה מצוינת, אבל נעשה את המיטב כדי לקחת שלוש נקודות".

המאמן לואיס קסטרו התייחס להשפעות של התבוסה: "התוצאה הקודמת מול הקבוצה הזאת כאבה לי מאוד. האם זה ישפיע על מצב הרוח שלי לקראת המשחק הקרוב? ממש לא. ניתחנו את המשחק, הבנו מה לא עבד ואנחנו נגיע למשחק הזה עם ביטחון מלא, כמו תמיד".