הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

על המקום הראשון: דורטמונד תארח את לאציו

ניצחון צהוב יסגור עניין. מונייה יעדר, גריירו וצ'אן בספק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.20 - 16:47
תחילת כתבה

המחזור החמישי ולפני אחרון בשלב הבתים של ליגת האלופות 2020/21 עשוי לספק לנו עוד קבוצות שיבטיחו את מקומן בשמינית הגמר, אולי אפילו יסגור את סיפור המקום הראשון בבתים מסוימים. בבית 6, ניצחון מחר (רביעי) של דורטמונד על לאציו יבטיח לה את הפסגה לפני המחזור הסופי.

כזכור, העיטים גברו 1:3 על הצהובים במחזור הפתיחה אך מאז הם מעט אכזבו עם שתי תוצאות תיקו מול קלאב ברוז' וזניט סנט פטרסבורג, ואז במחזור האחרון ניצחו את הרוסים והתקרבו להעפלה, אך הם כעת עם נקודה אחת פחות מהקבוצה של לוסיאן פאברה. כל תוצאה אחרת שהיא לא ניצחון צהוב תשאיר את כולנו במתח לקראת מחזור הנעילה.

פאברה אגב אישר כי תומא מונייה לא יהיה בסגל בעקבות הפציעה ממנה סובל, וכן הוסיף כי רפאל גריירו ואמרה צ'אן בספק. לגבי שניהם ההחלטה תתבצע בהמשך, שכן הם התאמנו בנפרד, אך עדיין לא לגמרי כשירים. מי שהגרמנים יסתמכו עליו הוא מן הסתם ארלינג הולאנד, שכבש עד כה בכל ארבעת המשחקים העונה בצ'מפיונס ליג. בשניים האחרונים, בניצחונות 0:3 ו-0:3 על קלאב ברוז', הוא כבש שני צמדים.

במשחק הנוסף שייערך מחר בבית 6, הבלגים יארחו את זניט למפגש בו הם יקוו לסגור עניין ולהדיח את הרוסים. המשחק הקודם בין השתיים הסתיים ב-1:2 לברוז' בחוץ. כעת היא 3 נקודות מעל זניט, כך שגם תיקו מחר יספיק לה להבטיח לפחות את ההישארות באירופה, גם אם היא תנשור למפעל השני בחשיבותו.