אושרה כניסת קהל לגומלין בין קייראט לחיפה

50% מתפוסת האיצטדיון אושרה. בתקשורת חגגו: "המטרה הושגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.21 - 09:00
תחילת כתבה

היא אולי תוכל לתקן בגומלין, אבל לא כך ציפתה מכבי חיפה לפתוח את העונה האירופית שלה. האלופה איבדה יתרון מול קייראט אלמטי הקזחית בדרך ל-1:1 ביתי ומאכזב, ותצטרך לחפות על כך במשחק הבא שיתקיים ביום רביעי (14.7). הבוקר (חמישי), בתקשורת הקזחית חגגו בעדינות את התוצאה.

"קייראט גנבה תיקו ממכבי חיפה", הכריזו באתר "ספורטס". "ההתחלה הייתה מעודדת ועד אמצע המחצית הראשונה המשחק היה שווה, אבל אז קייראט החלה לצנוח ומכבי חיפה הצליחה לכבוש. אחרי ההפסקה שתי הקבוצות היו אקטיביות והמזל חייך לאורחים".

באתר אחר התייחסו לתוצאה כהיסטורית, שכן זו הנקודה הראשונה שמשיגה הקבוצה נגד קבוצה ישראלית. "קייראט החלה את הקמפיין האירופי שלה במוקדמות ליגת האלופות עם נקודה חשובה", נכתב. "חיפה, כקבוצה הביתית, החזיקה יותר בכדור ואיימה לעיתים קרובות יותר לשער במחצית הראשונה, ורגע אחד של חוסר ריכוז אכן עלה לקייראט בשער, אבל הצהובים-שחורים תפסו יוזמה, החלו לאיים יותר והשיגו את מטרתם".

בתוך כך, למשחק הגומלין בין הקבוצות, שייערך באיצטדיון המרכזי של אלמטי, ישוחק ככל הנראה לעיני 50% מתופסת האיצטדיון - כך דווח הבוקר בתקשורת המקומית. כזכור, אמש פירסמנו שקייראט פנתה לרשויות בדרישה לאפשר לאוהדים להיכנס למשחק, וכעת, כשהושגה התוצאה המיוחלת, הבקשה אושרה.