הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנזמה: "ליברפול חושבים שהם כבר ניצחו"

כוכב ריאל התייחס לפני הגמר: "יש להם המון ביטחון". וגם: עתיד סלאח ומאנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.22 - 18:06

הימים עוברים והדריכות רק עולה: בשבת (22:00, שידור ישיר ב-5SPORT) תעלה ליברפול למשחק החשוב ביותר שלה העונה - גמר ליגת האלופות בסטאד דה פראנס נגד ריאל מדריד. המייטי רדס, אחרי עונה של ריצה מרתונית לאליפות וזכייה בשני גביעים, ינסו להיכנס להיסטוריה - עם זכייה שביעית בתולדות המועדון, ושנייה תוך ארבע עונות.

אבל לצד הדיון על המשחק, גם שאלת המשך הדרך - באופן טבעי - נמצא על השולחן. מוחמד סלאח, הכוכב הגדול של ליברפול, ענה כשנשאל: "כרגע אני לא מרוכז בחוזה, אלא בקבוצה. זה שבוע מאוד קשה עבורנו. אני רוצה לזכות בליגת האלופות שוב", אבל בהמשך הבהיר: "בעונה הבאה אני אשאר, זה בטוח".

מי שפחות התחייב לגבי ההמשך היה חברו, סאדיו מאנה שענה בכנות: "יהיו שיחות בסוף העונה. אני אענה על עתידי אחרי הגמר".

סלאח המשיך בגילוי לב וסיפר על הגמר ההוא ב-2018, אותו עזב לאחר פציעה: "כשירדתי מהמגרש, זה היה הרגע הכי גרוע בקריירה שלי. הייתי ב'דאון' באותה העת. הייתה לי עונה טובה ובאתי לגמר, ואז הייתי צריך לצאת. זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לשחקן".

המאמן יורגן קלופ התייחס גם הוא לשאלת המשחק הקודם: "אני לא מאמין בנקמה, אבל אני מבין את זה. אני מבין שמו (סלאח) רוצה לתקן, גם אני רוצה לתקן. זה היה לילה קשה לנו, אחד שקשה לעכל".

בינתיים, בצד השני דיבר כרים בנזמה: "לליברפול יש המון ביטחון, חושבים שם שהם כבר ניצחו בגמר. אולי הם חושבים שזו לא אותה ריאל מדריד ששיחקו מולה ב-2018, הם בטוחים שהם פייבוריטים".