הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: הכוכב האדום עלולה שלא להגיע ארצה

בעקבות ההסלמה בעזה, בסרביה מספרים שמכבי חיפה עשויה לארח את משחק פלייאוף הצ'מפיונס בקפריסין

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.22 - 21:25

לא תגיע לישראל? לפי דיווח בסרביה, ההסלמה בעזה עלולה לגרום לכוכב האדום בלגרד שלא להגיע לישראל למפגש פלייאוף ליגת האלופות הצפוי מול מכבי חיפה.

בסרביה נכתב: "האירוח בחיפה נמצא תחת סימן שאלה בשל הקונפליקט בין ישראל לפלסטינים. אם העימות יחריף, כשקיים סיכוי גבוה שזה יקרה, מכבי חיפה תארח את האלופה הסרבית במקום אחר, ייתכן שבקפריסין, המקום בו ישחקו בשלישי את משחק הגומלין מול אפולון לימסול אחרי ה-0:4 בסמי עופר".

בתוך כך, אחרי ארבעה ניצחונות בגזרה המקומית וניצחון 0:5 גדול על פיוניק במוקדמות ליגת האלופות, הכוכב האדום בלגרד נמצאת ברצף נהדר. מי שככל הנראה תהפוך ליריבה הבאה של מכבי חיפה במוקדמות ליגת האלופות נחשבת גם כך ליריבה קשה במיוחד ונראה כי היכולת שלה בתקופה הנוכחית לא תהפוך את המשימה לקלה יותר.

דבר נוסף שככל הנראה לא יגרום לסרבים לשחק פחות טוב הוא העובדה כי הם עדיין לא סיימו את חלון ההעברות שלהם. על פי מיטאר מרקלה, המנהל הספורטיבי של הכוכב, צפויים להגיע חיזוקים נוספים לבלגרד עוד לפני סיום החלון: "אנחנו נהיה חזקים אפילו יותר בסוף החלון, אבל אני מעדיף לא לדבר על זה עד שנתחזק".

אחד מהשמות המוזכרים בתקשורת הסרבית כחיזוק אופציונלי לכוכב הוא איגור פרוצב, קשרה ההתקפי בן ה-19 של סוצ'י מהליגה הרוסית. פרוצב רשם בעונה החולפת חמישה שערים ו-4 בישולים. שחקן נוסף שהיה שמועה ולבסוף חתם בכוכב הוא אירקלי אזארובי הגיאורגי, שהגיע מדינמו באטומי.

"האוהדים שמחים ויכולים לחגוג", סיכם מרקלה, "אנחנו לא יכולים. מאז שאני בכוכב האדום, כמאמן וכשחקן, החוק תמיד היה שאנשי המועדון יכולים לחגוג רק בערב אחד. אני אעמוד בחוק הזה גם בימינו".