"אולי הרווחנו את גוזלן וראיוס להמשך העונה"

במכבי חיפה החמיאו למצטיינים ב-1:2 על קרגאנדי, בסיום שלב הבתים של הליגה האירופית. ההכנסה: כמיליון שקלים

תומר לוי
תומר לוי  13.12.13 - 09:06
רווח נקי? גוזלן וראיוס (האתר הרשמי, מכבי חיפה)
רווח נקי? גוזלן וראיוס (האתר הרשמי, מכבי חיפה)
תחילת כתבה

ה-1:2 של מכבי חיפה על קרגאנדי, אמש (חמישי) בקרית אליעזר, לא לקח את מכבי חיפה לשלב הבא של הליגה האירופית, אבל עשה כמה דברים טובים אחרים. 3 הנקודות הכניסו לקופת המועדון כמיליון שקלים, רצף הניצחונות בכל המסגרות הוארך ל-5 ושחקנים קיבלו במה להראות עוד שיפור ביכולת.

השניים שסחטו את מירב המחמאות היו רובן ראיוס ושובל גוזלן, שהציגו יכולת טובה והיוו גורם משמעותי בחזרה של הירוקים מפיגור מול האורחת מקזחסטן. "יכול להיות שהרווחנו את שניהם להמשך העונה", אמרו בקבוצה.

שביעות רצון בחיפה גם משמעון אבוחצירה, שכבש אתמול את אחד השערים אחרי תקופה ארוכה ללא שער שדה. "עכשיו כשהליגה האירופית נגמרה, כולנו חייבים למנף את ההצלחות האחרונות ולצבור הרבה נקודות במחזורים הבאים של הליגה", אמרו במועדון.

"ידענו שהם טובים מאוד במצבים הנייחים ועבדנו על זה כל השבוע. שמנו על זה דגש ואני שמח שהצלחנו לבלום אותם", אמר השוער אמיר אדרי, שהחליף אתמול בהצלחה את בויאן שראנוב, "מתחילת העונה אני עובד קשה. אני כבר לא צריך לקרוא לזה הזדמנות, אני כבר בן 28 ואני כבר לא ילד, אני המון שנים במכבי חיפה. מבחינתי זו לא הזדמנות, מתי שיקראו לי לדגל אני אשחק. אני שמח שהמשחק הסתיים על הצד הטוב ביותר ושיצאנו עם הניצחון. עכשיו הפנים קדימה לליגה".

ביציע ישב אמש מאמנה של וולין האוקראינית, שעקב אחרי אנדריי פילאבסקי. וולין עשוייה להעביר בהשאלה את הבלם כבר עם פתיחת חלון ההעברות של חודש ינואר.