הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר: "מקווה ששימחנו במעט את הקהל בארץ"

מאמן ק"ש אחרי התוצאה היפה במוסקבה: "מאמין שאפשר לעבור. ניתן הכל"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  31.07.14 - 21:30

קרית שמונה אמנם רחוקה עדיין משלב הפלייאוף של הליגה האירופית, אבל הערב (חמישי) השחקנים של ברק בכר השיגו תעודת כבוד. למרות יתרון איכותי משמעותי של היריבה, מחזיקת הגביע הוציאה 1:1 מדינמו מוסקבה החזקה בחוץ. רוג'רס קולה השיג שער חוץ מפתיע (63), קווין קוראני (71) רק איזן וק"ש העבירה את ההכרעה למשחק הגומלין בקפריסין בשבוע הבא.

"שיחקנו מול קבוצה חזקה מאוד, ידענו את זה לפני ועדיין אמרנו שנעשה הכל כדי להשיג תוצאה טובה" סיפר המאמן בכר, "זו רק חצי הדרך ואנחנו צריכים לעבוד קשה יותר כדי להצליח בחצי השני. במחצית אמרתי לשחקנים שלי שאם נאמין נבקיע מכיוון שהיו לנו הזדמניות במחצית הראשונה ולא כבשנו"

"אני מקווה שהצלחנו, אפילו במעט, לשמח את התושבים בארץ" המשיך המאמן, "אנחנו יודעים שהרבה מאוד אנשים במדינה תמכו בנו במשחק הזה. דינמו קבוצה אדירה, אך אנחנו מאמינים בעצמו עד הסוף. ננסה לעשות הכל ואני מאמין שאפשר לעשות את זה".

כשנשאל לגבי המשך הדרך, בלי קשר לצמד המפגשים מול דינמו הוסיף: "הסגל שלנו לא מושלם, בואו נהיה אמיתיים. ננסה להתחזק, אם תהיה אפשרות אנחנו נביא שחקנים נוספים. בכל מקרה, יש לנו קבוצה מגובשת. רוב השחקנים נשארו מהעונה שעברה. ראינו קבוצה מאוד מתואמת וזה היתרון שלנו".

גם הבלם שיר צדק, שתרם למשחק ההקרבה, אמר: "בסופו של דבר זו תוצאה טובה מאוד. תיקו השאיר לנו סיכוי לשבוע הבא. הגענו מוכנים מאוד גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה מנטאלית. התמודדנו מול קבוצה שכולם יודעים את האיכויות שלה. עכשיו נתאושש ונגיע מוכנים לגומלין".