הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אתם השתכנעתם: חיפה תשוב להלחם על האליפות

היכולת מול שטרסבורג ואיך זה ייראה בליגה? תוצאות הסקר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.19 - 06:45

מכבי חיפה קיוותה להשלים אתמול (חמישי) מהפך הירואי מול שטרסבורג החזקה, אבל בסופו של דבר הסתפקה בניצחון יוקרתי 1:2 שלא הספיק לכרטיס לשלב הבא במוקדמות הליגה האירופית. ביקשנו מכם להכריע בסקר לגבי השאלות הבוערות אצל הירוקים - מה היה חסר להם כדי להעפיל, מי המצטיין בצמד המפגשים, העמדה בה חייבים חיזוק ולאן הקבוצה הולכת? הנה מה שקבעתם:

לא פחות מ-45 אחוזים מהמצביעים בטוחים שמה שהיה חסר למכבי חיפה כדי לעבור את הצרפתים ולהעפיל לשלב הבא הוא רכש. לעומתם, 34 אחוז מהמצביעים מאמינים שלירוקים היה חסר מזל ו-12 אחוז בטוחים שהשיפוט הרס להם.

כששאלנו מי המצטיין במכלול שני המשחקים מול שטרסבורג, 38 אחוז מכם הלכו עם ירדן שועה שסיפק שער נפלא אתמול. 21 אחוז בחרו בניקיטה רוקאביצה, שגם הוא כבש אתמול אחרי שבכלל לא היה עם הקבוצה בתקופת ההכנה והצטרף באיחור, 15 אחוז הלכו עם יובל אשכנזי, שהרשים אותנו הרבה יותר נגד מורה הסלובנית, 13 אחוז פירגנו למקסים פלקושצ'נקו שהיה אחראי על הגולאסו האדיר בצרפת ו-13 אחוז נוספים בחרו באופצית "אחר", כשהרוב החמיאו דווקא לרמי גרשון המושמץ.

מהי העמדה בה מכבי חיפה הכי נואשת לחיזוק? 41 אחוז מכם בחרו בקישור של הירוקים, אבל 39 אחוז אחרים טוענים שחיזוק להגנה הוא הכרחי יותר. 11 אחוז יעדיפו בכל זאת לראות חיזוק נוסף בחוליה הקדמית.

אז לאן העונה של מכבי חיפה הולכת? 41 אחוז מכם מאמינים שהירוקים צברו ביטחון בזכות היכולת הטובה מול שטרסבורג והם יחזרו להתחרות על תואר האליפות בעונה הקרובה ולראשונה מאז עונת 2012/13. 28 אחוז מאמינים שמכגבי חיפה תשיג את הכרטיס לאירופה, בעוד רק 12 אחוז מאמינים בעוד עונה מאכזבת לאוסף.

ועד כמה אוהדי מכבי חיפה יכולים להיות מעודדים? 62 אחוז מהמצביעים מאמינים שהתהליך בעיצומו, 23 אחוז מהמצביעים טוענים שהכל תלוי בחיזוק שיגיע (אם בכלל) ו-15 אחוז נותרו פסימיים ולא רואים אופק עבור מכבי חיפה מודל 2019.