הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיגל ויטור צפוי להיות כשיר לנורשופינג. קשר זר יגיע?

הבלם הפורטוגלי יוכל לשחק מול היריבה השבדית בסיבוב הבא. בעקבות ההעפלה לסיבוב המוק' השלישי בליגה האירופית, הפועל באר שבע תצרף חיזוק נוסף. ממן ויוספי החלימו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.08.19 - 09:30

הפועל ב"ש הכניסה לקופת המועדון עוד 280 אלף יורו בעקבות העלייה לשלב הבא במוקדמות הליגה האירופית, אחרי שסיימה בתיקו 1:1 את משחק הגומלין שלה בקזחסטן מול קייראט. במועדון החמיאו לשחקנים על הגישה וההקרבה במשחק חוץ לא פשוט, כשהדאגה הגדולה הייתה סביב מצבו של מיגל ויטור שספג מכה בראשו, התלונן על סחרחורות, הקיא ונלקח לבית חולים מקומי. הבלם הפורטוגלי סובל מזעזוע מוח קל אבל יהיה כשיר למשחק הבא מול נורשופינג השבדית. עמית ביטון שנכנס במקומו הציג יכולת טובה וימשיך לקבל דקות בהדרגה.

ב"ש אמנם ספגה במשחק ה-13 ברציפות בחוץ באירופה אחרי טעות נוספת של ארנסט שטקוס, אבל הקבוצה של ברק בכר לא נשברה. מאמן השוערים גיא ויזינגר יצטרך לעבוד עם השוער על יציאות לכדורי גובה שפעם אחר פעם גרמו לדפיקות לב מיותרות.

לפני המשחק בב"ש חששו מהבדלי השעות (3 יותר מישראל) ומהעובדה שחלק מהשחקנים לא הצליח להירדם יום לפני המשחק עד השעות הקטנות של הלילה. "לחלק היה ג'ט לג רציני", הסבירו השחקנים, "היה מזג אוויר מאוד קשה, בקושי הצלחנו לנשום במהלך המשחק".

בעקבות העלייה לשלב הבא המאמן יקבל אור ירוק לצרף שחקן זר נוסף, ככל הנראה בעמדת הקשר. חנן ממן ותומר יוספי שלא יצאו עם הקבוצה לקזחסטן, יהיו כשירים לצמד המשחקים הקרוב. בצוות המקצועי לא התרגשו מההחמצות של בן שהר ומשוכנעים שמלך שערי הליגה עוד יכבוש את כמות השערים לה הוא רגיל בכל עונה.