כהן, בלקמן ושכטר צפויים לפתוח בהתקפת מכבי ת"א

ולדימיר איביץ' גיבש את השלישיה הקדמית למשחק הראשון מול סודובה במוקדמות הליגה האירופית. דן גלזר יפתח בקישור לצד מיכה ודור פרץ. איתן טיבי ישוב לסגל, שוינפלד יעדר

תומר לוי
תומר לוי  08.08.19 - 10:00
תחילת כתבה

מאוכזבת מההדחה בליגת האלופות, מכבי תל אביב תצטרך לגבש את כל כוחותיה על מנת להמשיך בעונה האירופית שלה גם מעבר לחודש אוגוסט. הצהובים יפגשו הערב את סודובה למשחק הראשון בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית במטרה להשיג מקדמה נאה למשחק הגומלין בליטא בשבוע שלאחר מכן. "מצפה לנו משחק קשה מאוד. נעשה הכל לצאת בתוצאה טובה, אף אחד לא חושב ורוצה שהעונה האירופית תיגמר עכשיו", אמרו במועדון.

אז את מי ישבץ ולדימיר איביץ' בהרכב מכבי ת"א? נראה שכמו ב-2:2 הביתי מול קלוז', ניק בלקמן ואיתי שכטר יפתחו בהתקפה הצהובה ואליהם יצטרף לחוליה הקדמית גם יונתן כהן, שעלה מהספסל ועשה את ההבדל מול הרומנים. דור מיכה, דור פרץ ודן גלזר יהוו את שלישיית הקישור.

איביץ' יאלץ להסתדר גם הפעם ללא שרן ייני. למרות הרצון של קפטן מכבי ת"א לחזור לסגל אחרי פציעה שעבר, הוא עדיין לא התאמן עם חבריו ולכן לא יהיה בסגל. לעומת זאת, טיבי, שחתם על חוזה חדש, יכלל ב-18 הצהובים.

ארון שוינפלד, שסובל מכאבים בכף הרגל, נכנס לרשימת הפצועים הארוכה של מכבי ת"א. אייל גולסה ואורוש ניקוליץ' עשויים לחזור לאימונים מלאים בתוך שבוע, בעוד מצבו של עומר אצילי עדיין לא ברור ותאריך החזרה שלו תלוי בין היתר בשאלה האם יזדקק לניתוח נוסף.

הרכב משוער: אנדראס יאניוטיס; מאור קנדיל, ז'איר אמאדור, שחר פיבן, אנריק סבוריט; דן גלזר, דור פרץ, דור מיכה; ניק בלקמן, יונתן כהן, איתי שכטר.

בעניין אחר, חברת "אלקטרה" חתמה על הסכם עם חברת "היכלי הספורט ת"א-יפו", המנהלת את אצטדיון בלומפילד המחודש למיתוג אזור מושבי השחקנים, החל מעונת המשחקים הקרובה ולתקופה של שלוש שנים (עם אופציה להארכה לשלוש שנים נוספות).

במסגרת הסכם החסות שהיקפו נאמד בחצי מיליון שקלים, יוטבע השם והלוגו של "אלקטרה" על גבי 33 הכיסאות המרופדים של השחקנים ואנשי הצוות וכן על גבי גגוני הקירוי של הספסלים.