הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עטר צפוי לפתוח. "יכול לעשות את ההבדל"

איביץ' גיבש את הרכב מכבי ת"א לסודובה. גם ג'ראלדש נקלח בחשבון, בלקמן זוכה לעדיפות על אופואדו. וגם: עתידו של פרץ

תומר לוי
תומר לוי  15.08.19 - 06:43

רגע האמת של מכבי תל אביב. לאחר שהפסידו בביתם 2:1, הצהובים יפגשו הערב (חמישי, 20:00) את סודובה בליטא במטרה להפוך את התוצאה ולהעפיל לשלב הפלייאוף במוקדמות הליגה האירופית. כפי שנכתב כבר אתמול, אלירן עטר צפוי לקבל את המקום בחוד לצד יונתן כהן.

כרגע, ההתלבטות של ולדימיר איביץ' היא בין צ'יקו אופואדו לניק בלקמן בתור השחקן השלישי בחוליית ההתקפה, אך כרגע האחרון זוכה לעדיפות. בנוסף, גם אנדרה ג'ראלדש צפוי לקבל את המקום בהרכב על חשבונות של מאור קנדיל, ואבי ריקן עשוי לפתוח במקום דור פרץ או דן גלזר.

לקראת המשחק, בקבוצה אמרו: "עטר לא קיבל את המפתחות מתחילת העונה, אולי היום הוא יראה את היכולות שלו. במשחקים כאלה צריך שחקנים שיכולים לעשות דברים יוצאים מהכלל, עטר הוא בדיוק כזה".

במועדון מספרים על אווירה טובה. "מרגישים שהשחקנים דרוכים, הם מאוד רוצים להצליח ורוצים לעשות מהפך. מרגישים שהכבוד שלהם נרמס. הם מעדיפים לא לדבר, לבוא למגרש ולהראות שהם גברים", נאמר בקבוצה. 

במקביל, מכבי ת"א תצטרך לקבל החלטה לגבי דור פרץ אחרי המשחק. כרגע, לוקומוטיב מוסקבה היא הקבוצה עם ההצעה הרצינית ביותר, אבל גם דינמו מוסקבה חזק בתמונה וקבוצות אחרות. נראה שאי העפלה לשלב הבא תביא לשחרור השחקן ולניסיון רענון לסגל.

הרכב משוער: אנדראס יאניוטיס, אנדרה ג'ראלדש (מאור קנדיל), שחר פיבן, ז'איר אמאדור, אנריק סבוריט, דור פרץ, דן גלזר (אבי ריקן), דור מיכה, יונתן כהן, אלירן עטר, ניק בלקמן.