מורי: "חושב שיש לי מקום בנבחרת ישראל"

בלם בני יהודה במסר להרצוג לפני מאלמו. אבוקסיס: "לא נסכן שחקנים"

תומר לוי (צלם: אלן שיבר)  28.08.19 - 17:44
תחילת כתבה

עם פיגור של 3:0 מהמשחק בשבדיה, בני יהודה תצטרך להתעלות מעל משוכה גבוהה במיוחד מחר (חמישי) באצטדיון המושבה, שם תפגוש את מאלמו בגומלין פלייאוף העלייה לליגה האירופית.

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, בלם הקבוצה דן מורי, ניצל את הבמה כדי להעביר מסר למאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג: "לדעתי אני ראוי להיות שם, אבל זה שיקולים של המאמן. אני חושב שלכל משחק, ישראל באה כמו בני יהודה. הלוואי שאזומן".

לקראת מאלמו, מורי אמר: "ננסה להעמיד קבוצה טובה. התפקיד זה לעשות את המאה אחוז, להקשיב לדרך ולשיטה של יוסי, נעשה את המירב ומפה אלוהים גדול. קיבלנו קבוצה מאוד קשה, מאומנת מאוד, בתנועה עקבית ואינטנסיבית בזמן הזה של העונה. ננסה לעשות את המיטב ואי אפשר לדעת מה יהיה. התפקיד שלנו זה לתת את הכי טוב שלנו, התוצאה זה משהו אחר".

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, התייחס לכשירות הקבוצה: "צריך להתייחס למצב הבריאותי של השחקנים, שחלקם התחילו את האימונים מאוחר וחלק חזרו אחרי פתציעות. צריך לדעת לא לסכן אותם. מי שישחק צריך לעשות את העבודה ולהיראות טוב. זה נכון שאחרי 3:0 נגד קבוצה חזקה הסיכויים לא משהו, אבל לא נוותר ונבוא מוכנים טוב יותר למכבי תל אביב".

על היריבה אמר: "הם בשיא הכושר ואנחנו רק התחלנו את העונה. הם גם ככה טובים יותר, אז זה נותן להם עוד יתרון. אני חושב שהם ברמה של שתי הקבוצות הטובות בליגה שלנו, אבל אף פעם לא נדע את התשובה האמיתית. התוצאה במשחק הראשון הייתה קשה מאוד. האמנו עד הדקה ה-36 שנצא בתוצאה טובה, אבל במחצית השנייה התוצאה הייתה קשה מאוד. לא נכון להגיד שנעלה בלי שום אמונה, נראה איך המשחק יזרום. אם היינו מפסידים לקבוצה חלשה 3:0, אולי הדיבור היה אחר".

המאמן נשאל על מצבת הפצועים שלו והשיב: "קרוב לוודאי שאיתן וולבלום ואיציק עזוז לא יהיו בסגל. אולי וולבום, אם יתאמן היום. רוב הסיכויים שגם מוחמד גאדיר לא, אחרי שעשה בדיקה ויש אצלו קרע קטן. עמית זנטי חוזר אחרי שלא שיחק חודש, נגד ק"ש המשחק אילץ אותי לזרוק אותו למגרש והוא זה הרבה יותר ממה שחשבתי לתת לו, ויש פה סכנה".

בנוסף, אבוקסיס גילה שקבוצתו מתכוונת להמשיך להתחזק: "מתקדמים ועובדים בשקט, מאמינים שיהיו כמה דברים בימים הקרובים. אנחנו צריכים שניים-שלושה שחקנים, שיתנו עוד אפשרויות בסגל ואני מאמין שהתחרות תהפוך כל שחקן ליותר טוב. בן אז'ובל? שחקן שאנחנו בודקים, אם יהיה מה להודיע, נודיע".