"החגיגה עם הדגל היא רגע שאזכור כל החיים"

ויסמן אחרי ה-0:4. בגרמניה הודו: "הגול שלו לא ממש מפתיע"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.09.19 - 11:38
ויסמן יזכור את החגיגה עם הדגל כל חייו (GETTY)
ויסמן יזכור את החגיגה עם הדגל כל חייו (GETTY)
תחילת כתבה

שון ויסמן עזב את ישראל בשקט יחסי, אבל הפך מהר מאוד לאחד הלגיונרים הבכירים וכעת גם חשף את יכולותיו בפני שאר אירופה. החלוץ היה חלק חשוב מה-4:0 ההיסטורי של וולפסברגר אצל בורוסיה מינשנגלדבאך, עם השער הראשון במשחק שפרץ את הסכר, ועל הדרך גם גרר מחמאות יחד עם קבוצתו.

מיד לאחר שכבש, ויסמן סיפק רגע ישראלי מרגש כשקיבל את דגל ישראל מחדר ההלבשה והניף אותו כשהוא עם כיפה על הראש. "אין שמח ומאושר ממני לכבוש באיצטדיון כזה ולחגוג עם הדגל. זה אחד הרגעים שאזכור לכל החיים", מסר ויסמן לערוץ הספורט.

"וולפסברגר הייתה אמיצה, זכתה בהרבה קרבות והרשימה עם תצוגת כדורגל יפה", נכתב ב-"NTV" הגרמני. "השער הראשון במשחק, שכבש ויסמן לא היה כל כך מפתיע. זה ה-11 שלו העונה והמשחק התשיעי ברציפות בו הוא מוצא את הרשת".

"לשחק בחוץ מול קבוצת על במפעל כזה ולנצח 0:4 אומר משהו. עשינו את זה בדרך שרצינו מה שגורם לי להיות גאה, התסריט הלך מההתחלה בדיוק כמו שתיכננו", הכריז מאמנו של ויסמן גרהרד שטובר. "אפשר לדבר תיאורטית המון, אבל החכמה היא למלא את הדיבורים בתוכן והשחקנים עשו עבודה נהדרת"

קשר וולפסברגר, מיכאל לינדל, הוסיף: "זה היה ערב קסום. כשאתה מנצח 0:4 אי אפשר להגיד שלא עשית כלום. היה לנו משחק מושלם, אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה ואני בטוח שסיפקנו הצהרה רצינית באירופה".

ובאופן די אירוני, ויסמן חגג מול גלדבאך, שמאמנה הוא לא אחר מאשר מרקו רוזה, שאימן את מואנס דאבור בזלצבורג. "אני שמח בשביל הכדורגל האוסטרי. הקבוצות הללו כבר לא מגיעות למשחקים כדי להתלהב מהאצטדיונים אלא מעיזות לספק תוצאות", פרגן רוזה.