הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופטימיות. "טוטנהאם? בכר ניצח את אינטר בסן סירו"

התרגשות גדולה במכבי חיפה למרות פערי הרמות הברורים, אבל במועדון גם מאמינים בנס: "אפשר לפנטז". המאמן מתלבט בהרכב בין חזיזה לרודריגס, אבו פאני יפתח לצדו של לביא

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.09.20 - 12:10

מכבי חיפה נחתה הלילה (בין שלישי לרביעי) בלונדון, כאשר היום יעלו השחקנים לראשונה על כר הדשא המטופח של טוטנהאם באצטדיון החדיש של הקבוצה המקומית. הירוקים יקיימו אימון בודד על אדמת אנגליה.

ההתרגשות בקרב השחקנים ואנשי המועדון גדולה. מזה שנים רבות מכבי חיפה לא פגשה יריבה בקנה מידה כזה. למרות פערי הרמות הידועים, הירוקים מוצאים סיבות לאופטימיות. הלחץ הוא על המארחת שמגיעה כמובן כפייבוריטית. טוטנהאם שיחקה אמש בגביע הליגה וז'וזה מוריניו שיתף את הארי קיין ולוקאס מורה כמחליפים בניצחון על צ'לסי בפנדלים. בנוסף, המשחק יערך ללא קהל.

מי שכבר רשם ניצחונות נגד קבוצות מהדרג הבכיר באירופה הוא מאמן מכבי חיפה, ברק בכר. בקבוצה שואבים עידוד מהרזומה של המאמן: "ניצחון על טוטנהאם? היא פייבוריטית גדולה, אבל בכר ניצח את אינטר בסן סירו. אפשר לפנטז".

על פי המסתמן, מאמן הירוקים לא יבצע מהפכה בהרכב מהניצחון על רוסטוב. מערך שלושת הבלמים ימשיך לקבל קרדיט, כשנראה שההתלבטות היחידה תהיה במרכז השדה בין דולב חזיזה לחוסה רודריגס. השינוי הגדול בעידן בכר הוא מעמדו של מוחמד אבו פאני שהפך לשחקן של קבע בהרכב, והוא יפתח מחר בקישור לצדו של נטע לביא.

השדרוג הוא לא רק על המגרש ואתמול הוא אף זכה למקום במחלקת העסקים בטיסה. כמוהו גם ג'וש כהן, ארנסט מאבוקה, סאן מנחם, שחקנים נוספים והצוות המקצועי.