הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רינשרייבר ישפוט את רפאלוב מול לודוגורץ

השופט הישראלי ינהל את משחקו החמישי בליגה האירופית

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.10.20 - 11:31
שיבוץ פיקנטי. ריינשרייבר (אלן שיבר)
שיבוץ פיקנטי. ריינשרייבר (אלן שיבר)

אופ"א פרסמה הבוקר (שלישי) את שיבוצי השופטים למשחקים בשלב הבתים של הליגה האירופית. השופט הישראלי רועי ריינשרייבר ימריא לבולגריה, שם ינהל את משחקה של לודוגורץ מול אנטוורפן. רינשרייבר יפגוש את רפאלוב שמשחק בקבוצה הבלגית. מאוויס צ'יבוטה שמשחק באלופת בולגריה לא ייכלל בסגל לאחר שנמצא חיובי לקורונה והצטווה להישאר בבידוד. עם השופט הישראלי ייצאו גם הקוונים דודו ביטון ודביר שמעון. דוד פוקסמן ישמש כשופט הרביעי.

מדובר במשחקו החמישי של ריינשרייבר בשלב הבתים של הליגה האירופית, כשבעבר ניהל משחקים בין גנט לסנט אטיין, בורדו - קופנהאגן, קראבח - וורסקלה ואפולון - לאציו.

הנהלת איגוד השופטים התכנסה אתמול כדי לדון בין היתר בשיבוץ של שופט בינלאומי חדש במקומו של איתן שמואלביץ. רוב הקולות של חברי הוועדה הועברו לשניר לוי, בעוד חבר ועדה אחד חושב שהתג הבינלאומי מגיע לאביעד שילוח.

גם במקרה של קוונים בינלאומיים יהיה שינוי. דביר שמעון שהגיע לגיל פרישה ייפרד מהתג לטובת חן ויזמן. עומר ברבירו ייקח גם הוא תג בינלאומי על חשבון אחד מהשלושה: נתי דותן, מתי יעקובוב או תום עדי.

במקביל, אופ"א הודיעה שהשופט הבלגי לורנס ויסר ישפוט את המשחק באצטדיון המושבה בין הפועל באר שבע לסלביה פראג, וג'ון ביטון הסקוטי שובץ לשפוט את המשחק בבלומפילד בין מכבי תל אביב לקרבאח.