הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"האוהדים לקחו את זה צעד אחד רחוק מדי"

סולשיאר גינה את הפריצה לדשא. ברונו פרננדש: "זה היה אירוע קשה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.21 - 15:47

72 שעות אחרי הכאוס המוחלט באולד טראפורד גרם לדחיית המשחק של מנצ'סטר יונייטד מול ליברפול, השדים האדומים כבר מתכוננים לדבר הבא. יונייטד תתארח מחר (חמישי) אצל רומא ביתרון 2:6 מהמשחק הראשון, כשהיא צפויה להשלים את המלאכה ולהעפיל לגמר הליגה האירופית לראשונה מאז 2017.

בצל המשחק, אולה גונאר סולשיאר, התייחס לפריצת האוהדים לכר הדשא והמחאה: "כמו שאמרתי לפני המשחק מול ליברפול, אנחנו חייבים לשמוע את האוהדים. לכל אדם יש זכות להפגין אבל זה צריך להעשות בדרך מתורבתת. לצערי, כשאתה פורץ פנימה לאצטדיון, כששוטרים חוששים לחייהם, אז זה צעד אחד רחוק מדי".

הנורבגי הוסיף: "התפקיד שלי הוא להביא תוצאות. אנחנו רוצים לחזור לזכת בתארים. לא זכינו במשהו כבר זמן רב ואנחנו עובדים על זה. אני מקווה שהשחקנים רואים ומוקירים את העבודה של השחקנים. אני יודע שהם רוצים לראות קבוצה התקפית שמשחקת כדורגל בשביל להבקיע ולזכות בתארים, אך גם להיות צנועה".

כוכב יונייטד, ברונו פרננדש, הגיב גם הוא לסיפור המחאה נגד בעלי המועדון: "ברור שיום ראשון האחרון היה קשה, בגלל שרצינו לשחק כדורגל. התכוננו למשחק גדול והוא לא קרה. לאוהדים יש דעה משלהם והם יודעים הכי טוב מה טוב להם. הם עשו מה שעשו ואין לי מה לומר מעבר לזה. אני מתרכז בלשחק כדורגל ולעשות הכל בשביל יונייטד על המגרש".