הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גודס: נבחרת ישראל פייבוריטית מול בריטניה

עוזר המאמן ממתין למפגש מול מולדתו: "יש פרפרים בבטן, זה מוזר. אני אשחק מול אלו שאני מאמן אותם"

רועי גלדסטון, שליח ערוץ הספורט לסלובניה  03.09.13 - 22:43
הרגע הגדול הגיע ומחר (רביעי), בערב ראש השנה, תפתח נבחרת ישראל את הופעותיה באליפות אירופה. ב-15:30 יתמודדו הבחורים בכחול-לבן מול נבחרת בריטניה, אשר על ספסלה יהיו פנים מוכרות - גיא גודס. עוזר מאמן מכבי תל אביב הוא גם עוזרו של ג'ו פראנטי ונדמה שאין אחד שמכיר את הסגל הישראלי טוב ממנו בכל הקשור ליריבות ישראל.

"אעשה כל מה שאני יכולה כדי לעזור לבריטניה, אבל בסופו של דבר האיכות מדברת", התייחס גודס ליחסי הכוחות במשחק הפתיחה, "אני חושב שישראל פייבוריטית במשחק הזה, יש לה שחקנים מנוסים וכשרוניים יותר. אסור לשכוח הסגל שלנו השנה יחסית דליל".

גודס המשיך, ומנה את הסיבות לקביעה האחרונה: "הכוכבים, כל אחד מסיבותיו, לא הגיעו ויש פה חבר'ה שזו הפעם הראשונה שלהם במעמד שכזה. לא נוותר, למזלנו הכל מתחיל מ- 0:0 ואני מקווה מאוד שנפתיע. המשחקים הראשונים באליפות מאוד משמעותיים לביטחון".

"יש לי הרבה פרפרים בבטן, זה התחיל כבר אתמול כשהנבחרת הגיעה למלון", סיפר גודס, ודיבר גם על המפגש עם הישראלים: "אתה פתאום רואה את החבר'ה שלך ויש קצת חוסר נעימות כי אני בצד השני עכשיו. כולם מבינים את זה, כי שני הצדדים מאוד מקצוענים ואני בטוח יהיה משחק מאוד מעניין".

אז מה המפתחות מול החבורה של אריק שיבק? "אנחנו רוצים לתקוף כל ריבאונד", חשף גודס, "זה היה משהו שתמיד היה היתרון בנבחרת הבריטית. אנחנו מתכוונים להיות אגרסיביים בכל רגע נתון ולאפשר לישראל לשחק את המשחק הפתוח שלה כמה שפחות".

גודס המשיך להצר על ה"מרחק" מהמשלחת הישראלית: "סעודת ערב החג תהיה עצובה בכל מקרה. הרבה אנשים היו בסיטואציות האלה, אבל בשבילי זו פעם ראשונה. נבחרת ישראל זו נבחרת שגדלתי בה מאז הקדטים. אריק אימן אותי ויש פה שחקנים שאני מאמן, אבל לערב אחד כולנו נשים את הדברים בצד. אני מקווה להיות מרוצה בסוף".