סטרלינג בחוץ: הקליפרס יימכרו ב-2 מיליארד דולר

דיווח: מנכ"ל מייקרוסופט לשעבר, סטיב באלמר, צפוי לבצע את העסקה היקרה ביותר בהיסטוריית ה-NBA ולקחת את הקבוצה מידיו של הבעלים הגזען

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.05.14 - 12:30
באלמר. איך ייראו הקליפרס תחתיו? (gettyimages)
באלמר. איך ייראו הקליפרס תחתיו? (gettyimages)
תחילת כתבה

לפחות על פי הדיווחים בארצות הברית, אפשר לברך על המוגמר: לוס אנג'לס קליפרס ודונלד סטרלינג הם כבר היסטוריה. היום (שישי) סוכמו כל הפרטים והקבוצה מעיר המלאכים צפויה לעבור לסטיב באלמר, מנכ"ל מייקרוסופט לשעבר, בעלות שיא של שני מיליארד דולר.

על פי הדיווח ב-ESPN, שלי, אשתו של סטרלינג (מיופת הכוח) כבר נתנה את הסכמתה לעסקה, שאמורה לצאת לפועל בקרוב, בכפוף לאישור ה-NBA. כזכור, לסטרלינג אין את היכולת לאשר ו/או להפיל את העסקה, זאת לנוכח העובדה שהוא הושעה מהליגה בשל התבטאויותיו הגזעניות.

"השקענו 33 שנים כדי להפוך את הקליפרס לקבוצה ראויה ב-NBA, אני בטוחה שבאלמר ימשיך את הדרך הזו", אמרה שלי סטרלינג בהתייחסה לבעלים המיועד. על כל פנים, אין ספק שאוהדי הקליפרס וכל אנשי הליגה ישמחו להיפטר מסטרלינג - שעוד לפני ההתבטאות הגזענית המכוערת - היה נחשב לאחד בעלים הקמצנים בליגה.

את מקומו של סטרלינג אמור לתפוס כאמור באלמר, אדם שנחשב לשונה ב-180 מעלות מהטיפוס שאותו הוא מחליף. באלמר הוא אישיות מוכרת בארצות הברית והונו (את רובו עשה דרך מייקרוסופט) מוערך בכ-20 מיליארד דולר. עסקת הרכישה, אם תתבצע, תהפוך ליקרה בהיסטוריה של הליגה כולה.