בוש סיכם לעוד 5 שנים במיאמי, גאסול לשיקגו?

לברון הסעיר את ה-NBA: אנתוני מתלבט בין הניקס לבולס. לין יעבור ללייקרס

שי לוי
שי לוי  12.07.14 - 09:05
בוש. נשאר במיאמי (gettyimages)
בוש. נשאר במיאמי (gettyimages)

תגיות: כריס בוש

תחילת כתבה

רבים חשבו שעזיבתו של לברון ג'יימס תפרק את מיאמי היט לחלוטין ותגרום גם לכריס בוש ודוויין ווייד לעזוב, אלא שדווקא ההפך הוא הנכון. שעות ספורות לאחר ההודעה של קינג ג'יימס על חזרתו לקליבלנד, בוש הגיע לסיכום עם מיאמי על חוזה מקסימלי חדש בשווי 118 מיליון דולר לחמש העונות הקרובות. הפאוור פורוורד בן ה-30 חוזר נמרצות על ידי יוסטון, אך בסופו של דבר החליט להישאר בפלורידה וכעת בסגנית האלופה מחכים למוצא פיו של דוויין ווייד.

למרות שלא החתימו את בוש כפי שרצו, הרוקטס הצליחו לצאת מהלילה הזה עם חיוך קטן לאחר שנפטרו מג'רמי לין וחוזהו היוקרתי. אחרי שנתיים די מאכזבות במדי יוסטון, הרכז המחליף עבר ללייקרס, שיקבלו בנוסף לכך גם בחירת סיבוב ראשון עתידית. לפי ESPN, יוסטון מתכוונת להשוות את ההצעה של דאלאס לצ'נדלר פארסונס ובכך לשמור אותו אצלה לשלוש עונות נוספות.

מועדון הפאר מלוס אנג'לס סיכם עם ניק יאנג על המשך דרכו בקבוצה. הגארד המכונה "swaggy p" היה הסקורר המוביל של הלייקרס בעונה הנוראית שעברה עליהם עם קרוב ל-18 נקודות למשחק ולפי הדיווחים יחתום בקרוב על חוזה חדש ל-4 עונות נוספות תמורת 21 וחצי מיליון דולר.

החדשות הרעות שהלייקרס קיבלו הלילה הן שכרמלו אנתוני לא מתכוון להיענות להצעתם בחיוב. סטיבן איי סמית', אחד הפרשנים המוערכים ביותר בארה"ב, דיווח ש"מלו" מתלבט בין הישארות בניו יורק למעבר לשיקגו. סוכנו של אנתוני, ליאון רוז, הודיע שהסקורר המדופלם עדיין לא החליט אך הפרשן של ESPN טוען שהבולס והניקס הם שתי האופציות היחידות עבורו. בנוסף, הלייקרס צפויים לאבד גם את פאו גאסול שעל פי דיווחים בספרד, קרוב לסיכום בשיקגו. גם וינס קרטר הוותיק מצא הלילה בית חדש לאחר שחתם בממפיס גריזליס לשלוש עונות בהן ירוויח 12 מיליון דולר.