הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חדשות טובות לכספי, עוד כוכב קרוב לקליבלנד

סקרמנטו "נפטרה" משני פורוורדים, שון מריון נוטה לחבור לבלאט בקאבלירס

שי לוי
שי לוי  07.08.14 - 16:19
יחזור לחייך בסקרמנטו? כספי (gettyimages)
יחזור לחייך בסקרמנטו? כספי (gettyimages)

עומרי כספי עדיין לא חתם באופן רשמי במדי סקרמנטו קינגס, אבל סביר להניח שזה רק עניין של זמן עד שזה יקרה. בינתיים, הסמול פורוורד הישראלי יכול להתעודד מכך שקבוצתו החדשה-ישנה העבירה לניו יורק ניקס שני שחקנים - שהיו אמורים להתמודד איתו על דקות בעונה הקרובה.

מדובר בפורוורד המנוסה, טראוויס אאוטלו, והפורוורד הצעיר, קווינסי אייסי, שעברו היום (חמישי) בטרייד לניקס. תמורתם, העבירה ניו יורק לקינגס את השוטינג גארד, וויין אלינגטון, ואת שחקן הפנים, ג'רמי טיילר, אקס מכבי חיפה.

ובמקביל, בקליבלנד ממשיכים לעבוד בקדחתנות על חיזוק הסגל. יומיים לאחר פרסום הפגישה בין שון מריון לדייויד בלאט וראשי הקאבס מדווח, אדריאן ווז'נרובסקי מ"יאהו" שהצדדים בדרך לסיכום. ווז'נרובסקי טוען שמריון נוטה להעדיף את הצעת הקאבס על פני ההצעה של אינדיאנה פייסרס, שחושקת גם כן בשירותיו של "המטריקס".

בד בבד, הפייסרס יגישו בקרוב בקשה להחתים שחקן נוסף ולחרוג מתקרת השכר בשל פציעתו הקשה של פול ג'ורג'. לפי החוקים החדשים של הליגה, קבוצה המאבדת את אחד משחקניה המובילים לתקופה ארוכה זכאית להחתים שחקן חופשי לעונה אחת כאשר לפי הדיווח של הכתב המוערך, דיוויד אלדרידג', הפייסרס יוכלו להציע קצת יותר מחמישה מיליון דולר לעונה אחת לשחקן בו יחפצו.

בחדשות נוספות, קווין דוראנט צפוי לחתום בקרוב על חוזה אימוץ עם חברת אנדר-ארמור לעשר שנים תמורת 325 מיליון דולר. לפי המגזין "פורבס", דוראנט, שהיה חתום עד עכשיו בנייקי, יהפוך לספורטאי בעל חוזה הפרסום החמישי בגובהו על פני הגלובוס, כאשר הארבעה שמקדימים אותו הם לברון ג'יימס, רוג'ר פדרר ושני הגולפאים, טייגר וודס ופיל מיקלסון.