לברון פגש את מיאמי. בוש: בואו נעבור הלאה

בהיט מנסים להשכיח את כוכב קליבלנד, שאמר: "זה היה רגע מיוחד". בראדלי ביל מוושינגטון ייעדר קרוב לחודשיים

אור זיו
אור זיו  12.10.14 - 13:30
תחילת כתבה

בארבע השנים האחרונות, לברון ג'יימס הוליך את מיאמי היט לארבע סדרות גמר ושתי אליפויות NBA. הקיץ הוא החליט לחזור הביתה, לקליבלנד, כדי אולי לשחזר את ההצלחה עם הקבאלירס. הלילה (בין שבת לראשון), לברון פגש את ההיט בריו דה ז'ניירו למשחק הכנה, בו השחקנים של דייויד בלאט ניצחו 119:122 בתום הארכה.

עבור לברון היה זה משחק מבלבל, עד כדי כך שבהתקפה השנייה של מיאמי הוא בטעות חסם שחקן מהקבוצה שלו, מת'יו דלאוודובה, ופינה את יודוניס האסלם לזריקה פנויה. הוא סיפר על הערב שחווה: "זה היה רגע מיוחד, להתמודד מול הקבוצה הקודמת שלי. לא הייתי לי תחושה מוזרה, אבל כן צפו לי הרבה זכרונות. זו בהחלט הייתה הרגשה נפלאה לפגוש אותם".

כריס בוש, שלפני המשחק נשמע ממורמר כלפי ג'יימס, אמר בסיום: "אני שמח על העובדה שאנחנו יכולים לשים את הסיפור הזה מאחורינו. העיקר שכולם ראוי את זה, כדי שנוכל להמשיך הלאה. בכל מה שקשור ללראות את לברון בקבוצה אחרת, אנחנו די התגברנו על כך עכשיו". מאמן ההיט, אריק ספולסטרה, הוסיף: "הייתה רמה כלשהי של מוזרות להכל, אני חושב שזה היה טוב לשני הצדדים לסיים עם החלק המוזר של הסיפור כבר בקדם העונה".

בראדלי ביל צפוי להיעדר קרוב לחודשיים

חדשות רעות לוושינגטון וויזארדס, שמגיעה לעונה הזו עם שאיפות להתמודד גבוה מאוד במזרח. בראדלי ביל, חברו של ג'ון וול לקו האחורי, שבר את שורש כף היד ויעבור ניתוח, כאשר משך ההחלמה משוער ב-6 עד 8 שבועות. המשמעות היא שהשחקן יחמיץ את פתיחת העונה, למרות שרק לאחר הניתוח ייוודע באמת כמה זמן הוא ייעדר.

בינתיים, בבוסטון מנסים להכשיר את ראג'ון רונדו, שבעצמו שבר את היד לפני קצת יותר משבועיים. למרות שגם רכז הסלטיקס נתבשר שהוא ייאלץ לשבת בחוץ למשך זמן של עד חודשיים, רונדו כבר משתתף חלקית באימוני הקבוצה.

"הוא עושה עבודה בלי מגע, רק זריקות, אבל בלי עבודה הגנתית כרגע", אמר מאמנו בראד סטיבנס. השחקן עצמו סיפר שהוא מקווה לחזור בזמן למשחק פתיחת העונה בסוף החודש, אך סטיבנס טוען שיעברו 10 ימים לפני שמצבו יוערך מחדש".