עימות בין קובי להווארד. שבר ברגל לג'וליוס רנדל

כוכב הלייקרס: "שמעתי ממנו רק בלה-בלה-בלה". הרוקי פונה לבית החולים

אור זיו
אור זיו  29.10.14 - 11:00
תחילת כתבה

בלוס אנג'לס לייקרס ידעו שהם נכנסים לעוד עונה לא פשוטה, אבל הם לא היו יכולים לשער כמה רע היא תיפתח. אם לא מספיקה העובדה שהקבוצה הובסה 108:90 על ידי יוסטון בבית, היא איבדה עוד שחקן משמעותי לתקופה ממושכת.

במהלך הרבע האחרון, כשהמשחק כבר היה גמור, הרוקי ג'וליוס רנדל נפצע במהלך ניסיון חדירה לסל. הפורוורד ממכללת קנטאקי, עליו הלייקרס בונים לשנים הקרובות לאחר שבחרו אותו במקום השביעי בדראפט, נאנק מכאבים ותפס את רגלו. אחרי דקות ארוכות של טיפול על הפרקט, במהלכן הוא נחבש בחלק התחתון של רגלו הימנית, רנדל פונה מהמגרש באלונקה.

מהלייקרס נמסר עד מהרה שהצוות הרפואי איבחן שבר בעצם השוק, וכי הפורוורד בן ה-19 נלקח לבית החולים כדי לעבור בדיקות נוספות שייקבעו האם הוא יעבור ניתוח. כך או כך, רנדל ייעדר בתקופה הקרובה ויצטרף לסטיב נאש שגמר את העונה עוד לפני שהחלה ולניק יאנג שלא יחזור עד לדצמבר בשל פציעה ביד.

אבל פה לא נגמרת ההתעסקות של הלייקרס בעניינים שאינם קשורים בכדורסל. קובי בראיינט חזר כמובן אחרי 10 חודשים בחוץ, ומה שציפה לו הוא מפגש ראשון עם דווייט הווארד מאז שהסנטר עזב בקיץ שעבר. לפי דיווחים בתקשורת, הגירושין היו מכוערים ושני השחקנים שלחו עקיצות הדדיות בעבר. אחרי 3 רבעים שעברו בשקט, השניים עמדו בציפיות והתעמתו, כולל ניסיון שליחת מרפקים מצד הסנטר.

בארה"ב טוענים שקובי צעק לעברו של הווארד "רך" ו"נסה אותי". בראיינט נשאל מה הוא שמע מהווארד בחזרה, והגיב בסרקסטיות: "בלה-בלה-בלה. ואני בטוח שהוא שמע אותו דבר ממני". גם מאמן הלייקרס, ביירון סקוט, התייחס לעימות ואמר לאחר המשחק: "הם לא אוהבים אחד את השני, זה פשוט כך".