למה כריס בוש לא חתם ביוסטון? "לחץ רב מדי"

לכוכב ההיט הוצע חוזה שמן בקיץ, אבל הוא לא מיהר לרדוף אחר טבעת נוספת: "נוח לי במיאמי"

אור זיו
אור זיו  18.11.14 - 18:41
תחילת כתבה

אחרי שלברון ג'יימס עזב את מיאמי בחזרה לקליבלנד הקיץ, הכדור היה בידיים של כריס בוש. גם הביג-מן שהגיע לפלורידה ב-2010 ביחד עם קינג ג'יימס, היה רשאי לחתום היכן שרצה כחלק משוק השחקנים החופשיים, אבל הוא העדיף להמשיך לצד דוויין ווייד בהיט.

חלק מהשיקול של בוש בן ה-30 היה כלכלי, והוא מודה בכך בפה מלא. יוסטון רדפה אחריו יותר מכולן, והציעה לו חוזה לארבע שנים בשווי 88 מיליון דולר, אבל לבסוף הפורוורד/סנטר חתם על הסכם חדש במיאמי לחמש שנים תמורת 118 מיליון דולר. זה הבדל משמעותי. אבל זו לא הסיבה היחידה שהוא העדיף להישאר בסאות' ביץ' במקום להצטרף לדווייט הווארד וג'יימס הארדן.

"אני יכול לראות מדוע אנשים חושבים שיוסטון היא קבוצה אטרקטיבית", אמר בוש ל-CBS, "הם מנסים לנצח עכשיו, ואני שמחתי מאוד שהם חיזרו אחריי כדי שאצטרף אליהם. אבל אתה יודע, זה לא מבטיח שום דבר, ואני למדתי את זה על בשרי. כל מה שזה מבטיח זה הרבה לחץ".

אחרי ארבע שנים אינטנסיביות במיאמי, בהן הופיע ארבע פעמים ברציפות בסדרת הגמר, אולי בוש קצת התעייף מבחינה מנטאלית. אבל יש עוד סיבה: נוחות. "מיאמי היא פחות או יותר הבית השני שלנו. אני מכיר את האנשים, יודע איך להגיע לעבודה, מכיר את קיצורי הדרך. אלה הדברים הקטנים האלה שאתה אוהב בעיר והנוחות הזו הובילה אותי להישאר פה. ואם אפשר להרוויח כמה דולרים מהצד, יותר טוב".