הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עומרי כספי: "המאמן הולך איתי, וזה משמח"

פורוורד סקרמנטו ב'ערב הכדורסל': קאזינס מיוחד, הוא לוקח את הכל ללב

אור זיו
אור זיו  05.12.14 - 13:04

תגיות: עומרי כספי

עומרי כספי פתח נהדר את העונה בסקרמנטו קינגס. הפורוורד מקבל דקות רבות, קולע 8.6 נקודות בממוצע למשחק והפעם נראה שבאמת הוא מצא בית ב-NBA. הישראלי הראשון בליגה הטובה בעולם סיפר בראיון טלפוני במהלך "ערב הכדורסל של ישראל" אמש (חמישי) על ההצלחה שלו עד כה העונה.

"התפקיד שלי הוא בעיקר של שחקן שבא מהספסל לעשות שינוי", הסביר כספי, "אחד הדברים הכי חשובים שבגללם הגעתי לפה בקיץ זה שראיתי שאפשר לשחק פה בכמה עמדות, מ-2 עד 4. ברור שבעמדה 3 את רוב הדקות לוקח רודי גיי, אבל לפעמים אנחנו משחקים ביחד. אני שמח שהדברים מתחברים. בסה"כ זה מאוד מוקדם, רק תחילת דצמבר ויש עוד המון זמן. צריך להמשיך בקו הזה".

על האמון שהוא מקבל מהמאמן מייק מאלון ברבע האחרון של משחקים רבים, אמר: "הכי חשוב להישאר מרוכז. קרה כמה פעמים השנה שבחצי הראשון שיחקתי מעט וברבע הרביעי שיחקתי את כולו. הכי חשוב להישאר מרוכז ובכל דקה שאתה נמצא על המגרש לעשות הכל כדי לעזור לקבוצה. אני שמח שהמאמן הולך איתי".

על דמארקוס קאזינס, כוכב הקבוצה, סיפר הפורוורד הישראלי: "הוא סופרסטאר, משהו מיוחד, והוא גם משתפר. אני הייתי בשנה השנייה בליגה כשהוא הגיע כרוקי ומאז שמרנו על קשר במשך השנים. מדהים לראות אותו. כשהוא משחק אנחנו קבוצה אחרת לגמרי. כרגע הוא חולה וחסר לנו בימים האחרונים. יש לנו קבוצה טובה מאוד, חבר'ה צעירים שרוצים לשחק ולרוץ, שמח שבינתיים דברים הולכים טוב".

"אין שחקן שדומה לקאזינס", המשיך כספי לתאר את הסנטר, "הוא לוקח כל רגע במשחק ללב. מה שמיוחד אצלו זה שהוא ילד בן 24 שכבר 5 שנים בליגה. הפוטנציאל שלו בשמיים, אין דבר שהוא לא יכול לעשות בהגנה ובהתקפה. אחד הדברים שעזרו לו השנה זה שהוא למד עם הנבחרת בקיץ".

ומה בנוגע להתעניינות של כספי בנעשה בארץ? "אני עוקב אחרי מכבי ת"א, אחרי הפועל ירושלים, אחרי כולם למען האמת. יש לי הרבה חברים מהנבחרת בליגה. העונה עוד צעירה, רק התחילה. מכבי התקשתה יותר, עכשיו חזרה לניצחונות. ירושלים ניצחו אתמול באירופה ויש להם סיכוי. מקווה שכולם יצליחו".