ברוקלין מציעה את לופז, וויליאמס וג'ונסון בטרייד

החבילה תפורק? הנטס פנו לקבוצות והודיעו ש-3 הכוכבים כבר לא חסינים

אור זיו
אור זיו  09.12.14 - 21:41
תחילת כתבה

בקיץ 2010 ברוקלין צירפה לברוק לופז את דרון וויליאמס בטרייד מיוטה. כעבור שנתיים ג'ו ג'ונסון הוחתם כשחקן חופשי. יחד עם הבאתם של קווין גארנט ופול פירס לפני שנה, בצד השחור-לבן של התפוח הגדול קיוו להפוך לקונטנדרים. אבל ב-ESPN מדווחים היום (שלישי) כי יתכן שהחבילה תפורק בקרוב.

לטענת ערוץ הטלוויזיה האמריקני, הנהלת הנטס פנתה למספר קבוצות כדי ליידע אותן שברוק לופז, ג'ו ג'ונסון ודרון וויליאמס זמינים בטרייד. בברוקלין יהיו מוכנים לבצע מספר עסקאות שיכללו את הכוכבים, או עסקה מסובכת יותר שתכלול את כולם ביחד, אך נכון לעכשיו לא מתנהל מו"מ קונקרטי עם קבוצה אחרת.

למרות הרצון של הג'נרל מנג'ר בילי קינג לפרק את החבילה, הוא לא בהכרח מתכנן טאנקינג - לפי ESPN הוא ינסה לצרף שחקנים שיוכלו לעזור לברוקלין להתגבר על פתיחת העונה החלשה שלה ולהגיע לפלייאוף למרות הכל. הנטס, שהובסו הלילה בידי דייויד בלאט וקליבלנד, מחזיקים במאזן שלילי של 11:8 תחת המאמן ליונל הולינס, שהחליף בקיץ את ג'ייסון קיד.

הבעיה של קינג תהיה למצוא קולגות שיסכימו לספוג את החוזים השמנים של השלושה. לוויליאמס, שרושם השנה 17.6 נק' ו-6.5 אס', נותרו שנתיים בחוזה שנחתם במקור על סך 98 מיליון דולר לחמש שנים. ללופז, שמעמיד ממוצעים של 16.1 נק' ו-6.2 ריב', יש אופציה לעונת 2015/16 בגובה 16.7 מיליון דולר. וג'ונסון, שמספק השנה 15.7 נק' ו-5 ריב' בממוצע, מקבל את השכר השלישי בגובהו בליגה - 23.2 מיליון דולר השנה, ו-24.9 מיליון דולר בשנה הבאה. חישוב המשכורת של כל השלושה יחד, מעמיד אותם במקום הראשון בליגה ביחס לכל שילוש אחר.