הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מג'יק ג'ונסון: "שאר הקבוצות צריכות לחשוש מהקבאלירס"

כוכב העבר פירגן לדייויד בלאט וקליבלנד: "נמצאים בדיוק איפה שחשבתי שיהיו בשלב זה". על אנתוני דייויס: "הוא לברון החדש, אהיה בהלם אם הוא לא יזכה בארבעה-חמישה תארי MVP"

אור זיו
אור זיו  11.02.15 - 16:24

הרבה סימני שאלה היו סביב קליבלנד עד לא מזמן, אבל עכשיו הקבאלירס נראים נהדר. הלילה (3:00, ישיר ב-5SPORT), דייויד בלאט ושחקניו יארחו את מיאמי, האקסית של לברון ג'יימס, והם ינסו לנקום על ההפסד בחג המולד כדי להמשיך את מגמת השיפור. ולמעשה, לפחות לפי אגדת העבר מג'יק ג'ונסון, הקאבס השתפרו כל כך ששאר הקבוצות בליגה צריכות להתחיל לחשוש.

  • 3:00, שידור ישיר ב-5SPORT: קליבלנד נגד מיאמי

מג'יק עלה לשידור בתכנית הרדיו של ESPN "מייק אנד מייק" ונשאל לדעתו על הקאבס: "מבחינתי, קליבלנד נמצאת בדיוק במקום בו היא הייתה אמורה להיות. כולם חשבו שהם ימריאו מפתיחת העונה. אבל צריך לזכור שיש מאמן חדש, הגיעו 9 שחקנים חדשים ולברון ג'יימס ודייויד בלאט היו צריכים לעשות את ההתאמות הכי גדולות. בלאט מגיע לאמן ב-NBA וצריך להתרגל לכל השחקנים עם האגו שלהם. לברון הוא השחקן שעשה את השינוי הכי גדול העונה, כי הוא משחק עם בחורים חדשים שהוא לא רגיל אליהם. הוא צריך להתרגל לארווינג, ללאב ולשאר החבר'ה".

"הליגה צריכה להיות מודאגת לגבי קליבלנד, כי הם מתחברים", הוסיף אחד השחקנים הגדולים בכל הזמנים, "הטרייד על ג'יי.אר סמית' היה טוב, הטרייד על מוזגוב היה טוב. עכשיו יש להם הגנה טובה יותר בצבע, שאמפרט הפך את ההגנה בפרימטר לטובה יותר. לא משנה מאיזה מקום הם עולים לפלייאוף, כי הם יכולים לנצח בחוץ. יש להם את השחקן הטוב בעולם, לברון ג'יימס, אז הם יוכלו לנצח משחקים גדולים".

לא רק על קליבלנד דיבר מג'יק, כי אם גם על אנתוני דייויס, שלדעתו יכול להגיע לגבהים דומים לאלה של קינג ג'יימס: "אנתוני דייויס הוא לברון החדש, הגרסה הצעירה והגדולה יותר של לברון. הוא מסוגל לעשות הכל, ואמרנו אותו דבר על לברון כשהוא הגיע לליגה. הוא יכול לקלוע מבחוץ ומבפנים, לרוץ במתפרצת, להטביע, לחסום, לחטוף. הוא עושה הכל. והכי מפחיד זה הגיל שלו, הוא הולך להיות רק יותר טוב. אני אהיה בהלם אם הוא לא יזכה ב-4-5 תארי MVP, כמה אליפויות, כי הוא עד כדי כך טוב והוא יגרום לכולם סביבו להשתפר. לא יודע אם זה יקרה עם ניו אורלינס, אבל זה יכול לקרות גם שם כי שחקנים גדולים ירצו לשחק לצידו".